Koeficienty si strč prst skrz krk Poznáš to..... Ide o to navyšenie 9 percnet Bezpodmienečne. Ak prestane system okradat pacienta da sa bavit o zvyšeni menšom ale system je deravy ako rešeto
Koeficienty si strč prst skrz krk Poznáš to..... Ide o to navyšenie 9 percnet Bezpodmienečne. Ak prestane system okradat pacienta da sa bavit o zvyšeni menšom ale system je deravy ako rešeto
Platy sú iba jeden z osmych bodov memoranda tak smola lekari sa zas rožkom opit nedaju. A ked už pišete stale tie hodnoty platov treba zdoraznit že je to plat hruby a 2/ so službami 80- 120hodin mesačne nadčasov
Tak objednáš novinára z televízie zaplatíš Bugárovi a kolotoč dezinformácii pokračuje Takto sa to robi do psej matere...
Takrolimus je imusupresivum používane po transplantácii pečienky :-)
Ficiak robí Demontáž Demokracie a má k tomu k dispozície rozkradnute miliardy Eur z Europskej Unie, SIS, Bodora ,
Gen prokuratora s jeho generalnym pardonom 363 ako aj transformovanu NAKA a celu policiu Aj tak nebude uspešny Ak je to čo som napísal pravdu určite bude musiet skončit ficiak vo vazeni A tam aj skonči Howgh
S tým súhlasím ale horšia sa mi na to pozeralo ked lídri ako Merkelova a Schroder sa bratali s RuSSKom pričom ruSSko odtrhlo Krym a Gruziu. V podstate som bol podporou Europy pre Ukrajinu prekvapený a myslel som si že sice sa ukrajinci nevzdaju ale že padnu za pol roka a EUropa od nich da ruky preč. Nestalo sa tak Bojuju pomerne uspešne 2,5 roka Europa je zjednotena a do NATO vstupilo švedsko a Finsko Takto pozitivny vyvoj som nečakal preto som stale optimista Sláava Ukrajine Sláávb Hrdinom !
Krmelogrcky dnes začínaju s plným plynom ako aj naplno pustenym Turbom :-)
Ficiak robí Demontáž Demokracie podobne ako Benito Mussolini alebo Tiso
RuSSko je zvyknute na svoje iPhony a Mercedesy- to hovorí za všetko prečo sa ruSSko musi rozpadnut. Iphony
a mercedesy maju mladí bohati ruSSi a nebudu. Tí do zakopov nepojdu Sibír si vezme činan a ostatne republiky roztrhaju separatisticke tendencie- Dagestan čečna, BUrjatia aj samotny tatarstan sa chcel odtrhnut - je to najbohatšia republika- no a referendum v Kaliningrade tiez ziadalo nezavislost Bolo ale nezakonne
Ako si prišiel na to že ruSSko nikto neporazi. Prehralo x-krát v minulom storoči- Afghanistan ruSSKo-japonska vojna 1905 finska zimna vojna studena vojna, Zazrak na Visle 1922 atd ? :-) Vlastne áno ruSSko sa porazí samo jeho nikto porážat nemusi Sláva Ukrajine ! :-)
Ficiak robí demontáž Demokracie na Slovensku. Má k tomui generálneho prokuratora s jeho generálnym pardonom 363, ma na to rozkradnute miliardy z Europskej Unie a kriminálnu službu -transformovanu NAKA, aj ďalších policajtov a SIS- Aj tak nebude úspešný. Ak to čo som napísal je pravdu bude musiet skončit vo vazeni A aj skončí! Má na rukách krv dvoch mladých ludi planojucich si spoločny zivot a chystajúcich sa na svatbu A tento tu vládne ????????????????
A ako Takrolimus Máte ešte bazálnu dávku alebo už navýšeúá davku ?? :-)
Priemerny plat skuseneho lekára ale v Univerzitnej Nemocnice kde sa platy velmi lisia pretoze riaditel mo 4700 hrube- so službami Bez služieb 3800 EUro hrube a teda 2800 euro čiste teda plat lekára s 20 ročnou praxou a 2ma atestaciami bez sluzieb je 2800 EUro. 470 vyzera pekne ale je to hruba mzda a asi 1/3 z nej robia nadčasy 250 hodin mesačne. Za takyto plat by ajtak nevstal ani z poistele a nadčasy by určite nerobil Ja som so svojimi 2600 Euro čistymi spokojny lebo mam čsite svedonmie že nema na krku vraždy a kradnutie ako to ma na krku ficiak
Opakujem mam cez 60 rokov 2 atestácie plat 2500 čisteho a nerobim služby lebo by som dostal infarkt za 2 mesiace a plat by mi bol uplne k ničomu
Hned tam utekam ak mam plat 2500 čisteho a cez 60 rokov
Ako može mat plat sestrička 2200 euro ak ja ako lekár mam čisteho 2500 Euro a hrube mam teda cez 3000??
DOROVNAT PLATY LEKÁROV NA UROVEN FICOVEJ MZDY'' VED FICO MÁ NA RUKÁCH KRV KUCIAKA A JE V TOMTO ŠTÁTE UPLNE ZBYTOČNY VAČŠINA LUDI BY S TYM SUIHLASILA VAČŠINA SLUŠNÝCH LUDI !!
A na Floride alebo v Georgii platiš 7 tisic dolárov ročne iba dan z nehnutelnosti ak mas menší domček
Skutočný plat lekára je 2500 Euro čisteho ak ma 2 atestacie a má cez 60 rokov v a neskúži nočné služby. Odpovedá to celej republike. To len pre narušenie všadepritomnych dezinformácii Howgh
Odporúčame