Fico má v prenájme kráľovskú korunu z Londýna.......mesačne ho to stojí 8 600 €......čo vy na to ? To ste nevedeli čo ?
Fico má v prenájme kráľovskú korunu z Londýna.......mesačne ho to stojí 8 600 €......čo vy na to ? To ste nevedeli čo ?
Pravda nepíše že Fico si kúpil zlaté parohy 12 toráka za 14 mil €........čo vy na to ? To ste nevedeli ? Zakvačí si ich nad portrét Lipšica
Ešte si tu sluha Soroša ? Len vypisuj tu...sereš ti pošle centy
Veľmi múdre
Kapitalizmus je najlepší systém na svete ked niektorí môžu kradnúť......zvlášť tí čo ťahajú za lano spolu so Sorošom.
Tí čo nie sú Sorošovci nesmú kradnúť alebo sú už v base !
Keby sa Trnka chytil riadneho biznisu....tak by už mal hotel v Dubai a nezávidel by Ficovi byt strednej triedy. Väčšiu hodnotu má vila Kňažka a Tódovej a Slavíne.
Fico si kúpi hotel aj v Dubaji aj v Sovietskom zväze a vám to bude len trhať žily aj s Trnkom
Nie, nie.....treba vedieť aký kaliber si pripraviť. Možno že zaútočí na neho afričan s drúkom po kolená
Oni nechcú o ničom počuť , len o Ficovi. Oni sú v bratislavskej hypnóze.
Ale ten text bol len vo filme Sviňa.......na čo by bola dialnica do Košíc ked Orbán už s Matovičom kúpili celé mesto ?
Fico si práve teraz na Aliexpresse kúpil zlaté tehly o váhe 5 kg. Čo na to Trnka z Korupcie, ktorá chce zastaviť Nadáciu ?
Porýľoval si už záhradu ? ,ked tu trepeš takéto Kk ? Kaviatenský povaľač
Nadácia "Zastavme korupciu" , je riaditeľ súdruh Trnka. Žije skromne z ruky do úst a preto sa hádže o zem ked vidí kde býva Fico. V Nadácii fungujeme najmä vďaka finančnej podpore pána Trnku, vďaka 2%, ktoré nám venujú ľudia. Chudáci žijú veľmi chudobne a preto rýpe do Fica.
Húfnica , to si ty ? Vitaj medzi nami ! Odkiaľ si vzala nohavičky za 50 000 € a parfém za 250 000 € ..?
Aj Nadácia zastavme korupciu kradne......Kočnerovi ukradli zo dvora auto...tvrdí Nadácia Šoltész je IN.
Matovič nekradne...splnomocnil na to Pavlínku aj Pročka
Sama? To nedočiahne.....To bola Pamelina robota
Arpád Soltész čo napísal Sviňu, nosí trvalú na hlave za 20 000 €.........kde to zobral úbohý spisovateľ ?
Veľmo dobre ! tak im treba ! Do toho !
Nadácia Zastavme korupciu....vie
Odporúčame