........................dodáva Polícia.
........................dodáva Polícia.
Yankee sú marginalizovaná komunita odvtedy ako do ameriky vkročila ich čižma
USA odsunú na vedľajšiu koľaj...na slepú. Bude mať zákaz na MS, OH a pod. Každý sa bude od neho strániť ako od prašiny
Západ sa len tvári že z Odesy odváža obilie....a do Odesy privážajú muníciu a zbrane. A UA 70% zbraní predáva na Čiernom trhu. Budúci členský štát "Európskej múmie". Korupcia, krádeže, vraždy...to najlepšie ovocie.
Biden vraj zomrel.....úraduje jeho dvojník. Správu napísala komunita LGBTFRAX
Tie zákopy čo opevňujú , to kto predal tú fotku SITA a za kolik ?
“Žiaľ, práve v chladných mesiacoch sa stáva, že ľudia bez domova hľadajú útočisko v zberných nádobách, predovšetkým na triedený odpad. Budeme hľadať cesty, ako takýmto mimoriadnym situáciám v budúcnosti predchádzať,” dodal Milan Kňažko.
Za socializmu spával každý doma. Neboli žiadni bezdomovci.
Ako správa dorazila na SK, momentálne cena vajec išla hore !
Tá loď čo to dovezie, tak je to na 4 dni pre SK. To vedel aj Jakeš ale Greenpeace si to musia ešte naštudovať.
A ked bude nízka hladina Dunaja, tak si budeme zakladať v činžiakoch vatry SNP.
Vypi si ruský koňak, uľaví sa ti....aj v posteli
Teba nasadil čip do výfuku ani nevieš o tom...
Byty klesajú, lebo mladí utekajú z vojnovej zóny do zahraničia. Nikto nemá chuť ísť do zákopu na UA, do vody a blata kde životnosť vojaka je cca 4 hodiny !
V kapitalizme kradne každý. Preto je tento systém dobrý. Takisto Bidenov syn kradne zisky z plynovodu na UA.
Odrbávať jeden druhého v kapitalizme je bežná vec. takto to funguje všade aj v USA.
Rusko nevie hrať svetový šach. Mexiko a Kubu by malo Rusko zobrať do Varšavskej zmluvy a stavať tam rachetle
Slovensko napokon ani žiadne železnice nepotrebuje. Nech si ich opravuje a prevádzkuje ten, čo vo dne v noci preváža transporty na Východ. Gutten tag NATO !
Rušňovodič sa už nevráti k železnici. Môžete mu fúkať za ten čas.
Za ten čas si nájde lepší džob " Biele prilby " pre Ukrajinu, ktorý platí súdruh Soroš
Pozor , súdruh Hermann ! Zásobníky na plyn , nie sú NAŠE. Tie nám ukradli Nemci a teraz si ich musíme prenajímať ! Herr , hovor k veci !
Komunisti by to už boli zmákli. Husák, Štrougal, Biľak, ...boli to politické špičky riadenia hospodárstva. No prišiel súdruh agent Gorbačov a vrieskal o nejakej " Glasnosti". A po nej sa rozpadlo ČSSR a ZSSR a potom Juhoslávia. Po dokončení skazy odovzdal " štafetu " žid Jelcin a Yankee začali rabovačku na Sibíri, pokiaľ sa neobjavil Putin.
Tramp ked budeš súhlasiť s vojnou na UA, tak ťa nezavrú. V usa je to taká obyčaj
Ja by som si chcel kúpiť v Nemecku Plynárenský priemysel. Ako mám na to ísť ? Poradíte mi v Pravde ?
Odporúčame