300 nadržaných vojakov potrebuje aj tzv. Občiansku vybavenosť kde sú aj nevestínce....ak skromne počítame, tak to treba dať k dispozícii aj aspoň 150 neviest, k dennej dispozícii. Treba aj OOPP podľa prepočtov tiež min.4 500 kusov mesačne. Treba dílerov, čo to budú voziť. Treba zabezpečiť lekársku službu - pohotovosť aka niektorý američan sa "zasekne"...Labák na včasné zisťovanie AIDS...vieme že u 10% amíkov sa toto vyskytuje. To je tá jedna vec. A druhá je, že treba zabezepčiť prísun omamných drog z Afganistanu. Vojaci to užívajú proti depresii. Takže ked toto sčítame, Nórska zem sa riadne zaplevelí....ešte dobre že túto bandu nemáme v Poprade...zatiaľ. Ale vnucujú sa ako psy...zatiaľ,

