Kocner si rozumel s kazdym, koaliciou a opoziciou. Celé je to banda zlodejska, akoby ich jedna mater mala.
Kocner si rozumel s kazdym, koaliciou a opoziciou. Celé je to banda zlodejska, akoby ich jedna mater mala.
Orban je statnik, lebo ho vlastní poslanci, media a mimovladky nechodia osie**ť do Bruselu. Takýchto janičiarov mame iba na Slovensku.
Za gripeny by ho Tramp nepozval do Bieleho domu, aby sa mu prisiel poklonit.
Nakup techniky bola povinna jazda, aj ked zbytocne draha. U nas maju hlavne media a mimovladky obavy o demokraciu, ale stredoveka Saudska Arabia sa dobrym biznisom vypracovala az na predsedu pre ludske prava.
To ze sa niekto ohana titulmi, neznamena ze ma patent na rozum.
Fico ma pravdu. Snáď ešte všetci neosprosteli z tej sedembolestnej bandy kolotočárskej.
Mozno keby sa rodilo menej tych o ktorych sa nesmie hovorit, nejaky efekt by to malo.
Kto dal ekoteroristom mandat do vsetkeho kecat ? Kto ich volil, kto im dal pravo urcovat, kade sa mozu stavat dialnice, ktore suche stromy sa smu vyrubat, kolko medvedov u nas musi byt ? Nemame u nas ministerstvo zivotneho prostredia, podohospodarstva atd ? Ak mame, tak naco su nam, ked to tu riadia samozvani "odbornici" ?
Naco nam je cela vlada, ked vsetko riadia media, mimovladky a uica ?
Zo vsetkych tych profesii, si banici vysluhove dochodky najviac zasluzia. Najviac riskuju zivoty a zdravie.
Jankovska, Kizka...
Jedni zlodeji obvinuju druhych a nevedia sa dockat, kedy budu kradnut oni.
Bez dokazov obvinuje clenov koalicie a cielene nevidi preslapy opozicie.
Otazka je, preco by EU, alebo USA mali urcovat, kto komu predava ropu ?
Ano ? Beznemu cloveku daju priestor v "nasich" mediach ? U nas ho ma iba Meseznikoff a jemu podobni. To vy prezleceni bolsevici ale nevidite.
Taky biznis dlho trvat nebude. Z dovodov ktore som spomenul vyssie.
Cena 15-20 tisic a vymena kazdych 6 rokov ? Zatial co 600€ platy su pre podnikatelov "vela" ? Pri sucasnom trende, ked milionari budu bohatnut a ludi s minimalkou bude pribudat ? Pri stupajucej robotizacii vyroby ? KOMU vlastne tie plechove nadhery chcete predavat ???
Ked niekto nema na to a ani nechce hrat, tak hrat jednoducho nebude. Napriek tomu nasi "reprezentanti" zarabaju vinikajuco v porovnani s vacsinou naroda, tak im to staci. Minimalne sa niekde ozrat, nieco porozbijat a pofrajerit pred bratislafskymi babenkami...
Odporúčame