hej a napr. istý J.V. z okr. Lučenec - požiadal o vycestovanie za otcom - emigrantom a hneď si u neho kľučky eštébáci podávali, pas mu vzali, ani do Madarska ho nepustili. Nejak to nekorešponduje z tvojimi 2000 Kčs!
hej a napr. istý J.V. z okr. Lučenec - požiadal o vycestovanie za otcom - emigrantom a hneď si u neho kľučky eštébáci podávali, pas mu vzali, ani do Madarska ho nepustili. Nejak to nekorešponduje z tvojimi 2000 Kčs!
neverím vám, jednoducho, na základe toho čo som zažil neverím...
žiadne tvoje kecálkoviny nezmenia nič na tom, že Anka vo veci emigrácie ZA 2000 Kčs za rok štúdia KLAME!
aj tak nemáš právo nikomu zapchávať ústa. Každý si na loraksove príspevky spraví názor a ty nie si pán Boh! Ani Brežnev nie si A dokonca ani admin nie tak teda nechaj to láskavo na posúdenie adminovi, čo zmaže a čo nie!
Keby si radšej pravdu povedala! Nehanbíš sa vravieť nepravdu? Ja by som bol veľmi rád dal tých pár tisíc za každý rok vzdelania, len keby som bol mohol odísť!
aha ho, Ollmo, už si ako boľševik, zapchávaš loraksovi ústa a za jeho názor ho odtiaľto vyháňaš? A čo keby sme my nahlásili teba?
aha a prečo museli utekať aj takí, ktorí skončili akurát základnú školu? A prečo do ľudí strieľali na hraniciach? Pre tých pár tisíc korún? teda cena ľudského života mala cenu tých pár tisíc korún?
Nech je navždy prekliaty každý smradľavý boľševický PES, ktorý dal príkaz na streľbu na ostnatých drôtoch! Nech skapíňa v ťažkých mukách každý človek, ktorý ako vojak základnej služby na hraniciach vo vidine opušťáku zastrelil emigranta!
http://spravy.pravda.sk/grecky-premier-a-minister- financii-na-summit-eu-nepojdu-piv-/sk_svet.asp?c=A 120625_080942_sk_svet_p58
odstráň medzery
radšej sa vyhovorili na nemoc tí dvaja hochštapleri
http://hnonline.sk/c1-56279610-grecko-uplne-schlad ilo-uniu
Radšej sa vyhovorili na nemoc, haj...!
...pekne nám otrčili holý zadok a škodoradostne si po ňom pobúchali. Tak nám treba!
nemám rád, keď mi nadávajú bezdôvodne ficovci a nemám rád, keď "naši" používajú nemiestne nadávky proti ficovcom. Chlapi, pravičiari, bez invektív, alebo nadávajte iba slušne, v medziach "normy" danej adminom.
A jeden Robo sa spil od kokakoly a hop!!! - už sú tu "istoty"!
Istoty! Istoty! Istoty! Nech žije Lebo Robo!
A na druhý deň mal z tej divokej pitky Gorilu!
Vláda dáva stále nové a nové "ISTOTY" občanom Slovenska, ožobračovanie občanov Slovenska pokračuje, likvidácia strednej vrstvy je už skoro hotová, ale vláde je to jedno, požičia si 660 mil. euro. Nie na konsolidáciu slovenskej ekonomiky - ale ich pošle do súkromnej banky do bohatého Luxemburska! Lebo u nás je podľa vlády asi všetko á la tutti!
Sociálna politika a sociálne cítenie slovenských politikov v praxi! A nielen socanov, ale všetkých tých, ktorí zdvihli ruku za ten obrovský podvod a podraz na Slovákoch - za EUROVÁLOV!
Šme še pobavili....!
Na Kazisveta škoda slov, kam ho postavia , tam postojí, čo mu nahrajú na CD, to bude verklikovať...
tak, tak, treba tľapkať Ficovi a basta! Istoty! Istoty! Istoty! Nech žije Lebo Robo!
fikcia.
autor radoslav číta akýsi "nezávislý" zdroj, raz tu naň dával aj link, mohol by znova, ale žiaľ, asi sa hanbí za to odkiaľ čerpá "zaručené" informácie
Jeden pil kokakolu - ten je fasa, ten len skúmal, čo ponúkač kokakoly chce.
Druhý raňajkoval s lotrom, ten je sviňa, lebo ten nie je na zozname tvojich pusipajtášov!