Och úbohučký, stáročným úsilím Anglosasov je potláčať Slovanov! Preto sa nám nikdy nedajú spojiť s Ruskom, ani Juhosláviou! Veď my sme vetvy najväčšieho národa na svete!
Och úbohučký, stáročným úsilím Anglosasov je potláčať Slovanov! Preto sa nám nikdy nedajú spojiť s Ruskom, ani Juhosláviou! Veď my sme vetvy najväčšieho národa na svete!
Hej - a ako si budeme brániť? Tými 11 tisícmi vojačikov? "Mocnými ekonomickými nástrojmi?" Teda nemeckými fabrikami?
Chech, stáročné poľské skúsenosti - Poľsko sa ustavične rozpadalo a ohrozovalo hranice okolitých štátov! Tuším je zase na programe delenie Poľska (oni si myslia, že Ukrajiny -ale to Rusko nedovolí...)
Zelený dal Poliakom možnosť voliť a byť volený, uvoľniť hranice, v skutočnosti dal Ukrajinu do područia - uvidíme, až sa nám oči vypúlia, o čo sa budú Poliaci zase pokúšať!
Nerozumieš svojim výrokom?????
"Prečo by mal ale taký Poliak, Čech, Slovák, Fín, Rumun smútiť za ZSSR teda za tým že nám diktovala a velila Moskva!?"
Nuž preto, že nám nevelila Moskva, ale dohodlo sa to na rokovaní RVHP!!!! Beznádejné!
A čo bola Volga, Moskvič, Čajka? Tie v r. 1956 na výstave v Bruseli vyvolali senzáciu! Aby ju minimizovali, povedali z Washigtonu, že projekty sú ukradnuté! Bol to veľký škandál. Napokon Ford a i. vyhlásili, že to nie sú ich projekty! Prvé obrovské lietadlo bolo TU 104!
Ja neviem, či tebe velila, ale za Brežneva bolo v RVHP rokovanie, kde sa všetko schvaľovalo. A nielen to, čo chcela Moskva! Moskva dokonca nemala ani svoju stranu - len ZSSR! Okrem toho, Chruščov aj Brežnev boli z Ukrajiny a doniesli si tam aj svoj mančaft!
Ešte potrebujú aj umelé zafírové platničky, plasty z ropy, titán, hliník, Francúzi a Američania obohatený urán (východná Európa aj jadrové palivo) a z plynov aj hélium argón, kryptón. Ojojoj, to všetko sa bude časom platiť v rubľoch!
Uderený - všetky! RSFSR, od ktorého odkrojili boľševici "republiky," 70 rokov živilo všetky TRETINOU svojho HDP, lacným plynom , ropu, svojím trhom aj poskytovaním ochrany obchodu na mori i na suchu, svojou vojenskou obranou.Preto doteraz takmer všetky, čo už vypredali hospodárstvo, krachujú! A ešte aj dnes chráni Číne chrbát, buduje radarové systémy a predáva zbrane!
Ešte dodal :Komu nie je ľúto za ZSSR, nemá srdce, ale kto ho chce obnoviť ,nemá rozum! To ti už nepovedali, Vávro? 30 mil. Rusov ostalo za hranicami - a všetky konflikty vyvierajú z toho!!!!! (Daj si kávu, hehe...)
To, že to ty nevieš, neznamená, že sa nestalo! Správy z Ruska sa nepreberajú - nielen od majdanu!
A čo smrť 48 ľudí na majdane? (52 pripísali!) Pamätám si, lebo som to sledovala - prvý zastrelený bol Bielorus, druhý Armén. Starostlivo vyberané! ˇBossom "obrany majdana bol ten, čo sa stal potom predsedom parlamentu! A čo zbití účastníci antimajdanu v Kyjeve? O tom naše mééédiá ani nešpitli! Zstavili dva či trií autobusy z Kyjeva na korčunskokm priesmyku, zmlátili ich do krvi, niektorí ušli a dodnes sú nezvestní! A čo upálenie zaživa 48 antimajdanistov v Odese? Bol to pokojný protest, poväčšine pravoslávnych kresťanov! Na východe Ukrajiny neprotestovali? Holými rukami zastavovali tanky! Potom prepadali sklady so zbraňami a začali bojovať! Až keď Ukri zostrelili lietadlo, aby mohli začať "antiteroristickú operáciu", prišli im na pomoc KOZÁCI z Krymu, až potom Strelkovci! Starí kozáci prehradili cestu na Krym, ľudia im nosili prikrývky, čaj a jedlo! Uvedom si, že vieš málo alebo nič!
Áno, áno, musíme sa "brániť" s našimi mníchovskými spojencami...
A začni od začiatku - ešte od "oranžovej revolúcie" za Juščenka, potom pokračuj majdanom , až potom Ruskom, jednoký.
Ale ale, ČTK je podpis, okrem toho je to prebraté z New York Times. Podpisujú sa len pri rozhovoroch - to sa považuje za autorský materiál.
Źije väčšinou v Soči: Tam prijíma hostí - je to jednoduchšie ako v Moskve zastavovať dopravu. Vieš ho...o!
Dementele, vo veľkých krajinách sa nájde dosť DANÍ, lebo je obyvateľov VIAC - a hlavne viac si, vďaka svojej moci, nakradli v minulosti (aj dnes)! A ty môžeš posielať akurát svojho psa von, ak neušiel!
Čo mi tu nakladáš chruščovovské bludy? Treba študovať chlapče, nielen verklíkovať dejepis zo ZŚ! Archívy boli zavreté, teraz sú voľné! Za DStalina bol rast 30% - o takom môžeme len snívať! A ceny sa znižovali,, nie naopak! Iste bola to vojenská ekonomika. ale iná nebola možná!
Berija bol NAOZAJ najschopnejší vyzdvihol Gruzínsko - zaviedol pestovanie exotických plodov, takže ho nemuseli dovážať do celého SZ (Sovietskeho zväzu - tak sa vtedy volal.) Berijovi zveril Stalin aj celý konštrukčný tím atómovej bomby! A stihli to! Yankees chceli zbombardovať SZ ešte krátko po vojne - ale už sa báli! Chrušočva odvolali VLASTNÍ - aj s jeho "zdravým sedliackym rozumom"a miliardovými škodami! Obilná veľmoc, ZSSR musel nakupovať OBILIE v USA! Čo vy nevzdelanci, čo nič neštudujete, budete mne vykladať?
To naozaj ? Legálne priviezol rozložené kopírky na súčiastky, aby neplatil dane? Legálne si sám sebe pridelil OLO aj s pozemkami? Nežartuj! Je len menej hlúpy - ale lenivý je - čo môže, radšej predá, aby sa nemusel starať!
Hehehe, stavéím sa že to Embario dlho nepotrvá! Neviem, či euroboľševikom dochádza, že nejde len o ropu, ale aj o rôzne výrobky (čosi tam spomínajú, ale Z AKEJ?)
Lebo - ľahká ropa (Brent, saudská Aramco ) je na výrobu benzínu a kerosínu, aj tá sa musí miešať. Ale ŤAŽKÁ ropa je na výrobu dieselu!!! (kamióny - doprava!), koksu na elektródy, propán-butánu, mazutu (kúrenie!), stlačeného plynu, na asfalt, na plasty a mazacích olejov. A KDE eurosúdruhovia tú ropu NA MIEŠANIE zoženú??? (Aj ťažká sa musí miešať, ale len 30% ľahkej). rak si vezmime - kde ju možno dostať? Majú ju "najlepší priatelia" EUSANATO! Bude sa páčiť IRÁN??? ( A čo snakcie? Vraj ich voľáko obchodzajú, ale nestojí to za reč...) VENEZUELA? A s kým budú rokovať? Nebodaj s Guaidóm??? Nuž ostáva len RUSKO!!! Najlepšia možnosť, pravda? Nuž tak do toho, gynekologička Lajenová, geografi, ekonómovia, právnici!!! Keby to nebola taká katastrofa, aj by sme sa za bruchá chytali!
"Inteligence Servis" chce pobádať ruské "elity," aby povstali - preto vypúšťa takéto hoaxy - vidíte, už je to blízko, je to možné!
Hlavný "zdroj" týchto bludov je hlava Služby bezpečnosti Ukrajiny BUDANOV - v minulosti už jasnozrivo predpovedal, že Rusko sa vzdá Krymu, ba čo, aj Kaliningradu,dokonca aj Kuríl! A ovláda všetky "choroby" Putina! No neverte mu! Chá!
1. Donbas sa bráni Haliču (banderovcom) a USA (Kanade), ktoré ich stvorili!
2. Armády Donecka a Luganska, teraz s pomocou RA! :)
Nemáš za čo!
"Západ" - to sú veľké krajiny s morským pobrrežím, čo im umožnilo obchodovať s korením, hodvábom, porcelánom, obilím at´d - na tom ZBOHATLI! Aj potom - lebo postkoloniálne mocnosti mali páky v podobe obchodu, bánk, priemyslu v tých krajinách - až dodnes! A ak nie - tak tie krajinky vybombardovali! Francúzsko má ešte stále ŠTYRI kolónie, ostatné priviazané na tamojší frank! USA si bombardovaním vybavujú "vplyv!" V Iraku a Sýrii, asi aj inde kradnú dodnes ropu! Nútia vo svojich záujmoch konať aj EU! A ešte tlačia "celý majetok" - $$$ !!!
Smiešne, ak si malý Jožko zo Záhoria myslí, že nebyť ZSSR, aj my by sme zbohatli!!!
Malenkov mal byť nástupcom Stalina, bol to nádejný politik, razil politiku sebestačnosti a orientáciu na ľahký priemysel. za Stalina bolo 40% súkromníkov, malých výrobcov a poľnohosporárov. Chruščov keˇd sa chcel dostať k moci, musel odstrániť všetkých Stalinových stúpencov a teda nakydať na Stalina! Potom súkromný sektor zrušil, všetko zglajchšaltoval, vyrobil straty na celinách a kukurici i v priemysle a keď už padala krajina na hubu, odvolali ho vlastní!!! Napíš si do notesa - nabudúce netrep.
Odporúčame