Si svi...!
FSB zamedzila atentátu na Solovjova aj redaktorku Rossia 1.
Hranice býv. ZSSR NIE SÚ kontrolované!
Šedá eminencia Kremľa v Kremli nikdy nebola , s Putinom sa nikdy nestretla. To máte z tej viery v démonkratov.
Atentátnička zrejme nebola sama. Vrah čakal na ceste...
Žiaľ, FSB nemá jasnovidcov... :(
Ukrajina nemá sily na fronte, aby dostala prachy a zbrane, musí vykazovať nejaké "akcie!" Chunte v Kyjeve je jedno, že hynú nevinní ľudia, tak je to už osem rokov!
Politkovská sa zaoberala vyšetrovaním korupcie a i. zločinov postsovietskej mafie! To sú jej spôsoby! Na mienku občanov RF nemala žiadny vplyv.
Neopovážil by si sa žiadnemu Rusovi o očí povedať, že je fašista! Zbabelec za PC!
Ahaho, demokrat! Aký *"extrémizmus šíri Dugin? Že Ukrajina bola a bude Rusko? Historický fakt!
Volili, volili - ale oklamal ich! NIČ čo sľúbil, nesplnil! Len sa motá v sieti Sí aj ej! Je to slaboch a hlupák! Neprekukol, že amíci potrebujú Ukrajinu len ako baranidlo proti Rusku, ktoré jediné ju môže zachrániť!
Rusi na Poliakov zvysoka... A Poliaci prikrývajú svoje zbrojenie strachom z Ruska, lebo že pochádza z Nemecka, nemôžu! Prinajmenej preto, že zatiaľ od nich potrebujú zbrane! Tretina Poľska bola nemecká - a Nemci to vedia!
Dugin vychádza zo seba samého a z ruskej histórie, o ktorej ty nemáš šajnu! Nijakých nacistov nepotrebuje! A že Anglosasi sú ich odvekí nepriatelia - teraz to vidíme!
Michajlo Podoľak: my nie sme teroristická krajina! Iste, iste, len ste vyhlásili "antiteroristickú operáciu" proti valstným občanom, ostreľujete ich roky, montovali ste výbušniny veliteľom v autách, vo výťahoch, rozhádzali ste "lipestky," nášľapné míny v mestách a ostreľujete mosty a štáb na Kryme!
Podoľak potvrdzuje teóriu Freuda! Vrah sa vždy preriekne!
Celé dni budú naši propagandisti mlieť o "Putinovom ideológovi!" Dugin verejne povedal, že sa s Putinom nepozná a nikdy sa s ním nestretol! Rusko má ideológiu zakázanú v ústave - ešte od Washingtonského konsenzu! Ústavu písali americkí "poradcovia" medzi nimi aj agenti Sí aj nejsi... boli za prichmatizáciu súdení!
Človek, ktorý ide na festival TRADÍCIA, je "ultranacionalista!" Bože, bože, čo je s našou žurnalistikou?
Rozum? Zbytočne vyhodené peniaze. Poliaci sa boja tak Nemcov, ako Rusov, pričom Rusov zbytočne. Rusko nemá záujem o rusofóbnu krajinu.
No kto taký významný zomrel? Prezraď! Hlupáci tu splietajú záležitosti Jeľcinových mafiánskych rokov so súčasnosťou a ani sa nehanbia!
Odporúčame