Šíria sa chýry, že nacionalisti chcú zvrhnúť vládu (ktorá vlastne už neexistuje, asi je celá vo Varšave). Tentoraz by som im želala - do toho!
Šíria sa chýry, že nacionalisti chcú zvrhnúť vládu (ktorá vlastne už neexistuje, asi je celá vo Varšave). Tentoraz by som im želala - do toho!
A po ôsmich beznádejných rokoch zabíjania na Donbase uznal obe republiky! Čo je na tom čudné??? Sni teraz by Rusko "nenapadlo Ukrajinu," keby sa nechystala vyvraždiť Donbas kobercovým útokom a možno aj špinavou bombou! Preto Rusi obsadili - elektrárne!
Prečo vy zadubenci odmietate uznať realitu? Čo má nejaký Mrkva s Ukrajinou? Prečo mu na nej záleží? Lebo podporuje túto najhoršiu vládu, čo sme kedy mali? No, tak je podpísaný!
Nepočul si ani jednu jeho reč! Si padnutý na hlavu, v ktorej nič nie je! keby si si vypočul ako sa chcel so Západom dohodnúť v Mníchove 2007 - v živote by si takú debilinu nenačmáral! Odvtedy začal budovať armádu!
Keď napíšeš "rusák," už si rusofób - rozumieš?
Amíckym trolom sa nedá vyrovnať! Tí písmenkujú len slová...
Ty budeš bombardovať akurát svoj záchod!
"Diktátorovi" teraz narástli preferencie - na 70%!
Ruská armáda sa bráni pri Chersone??? Tak preto zajali starostu, ktorý vyzýval na barikády, blbec? Cherson sa chcel od začiatku pripojiť ku Krymu, roky trpel suchom za blokády kanálu! Nikolajev je obkľúčený, je to otázka pár dní! Zostali tam ešte nejaké pozostatky stavby lodí, netreba to rozbiť! Kyjev je obkľúčený, žiadne "sťahy" nie sú hlásené - kto by ich asi tak robil? A umy už je obsadené, hovorí to bloger Jura Podoľaka, obyvateľ Sumy (ušiel pred zásahom). A čo je zaujímavejšie, IZJUM je už ruský - dôležitý strategický bod! Otvára cesty na juh i západ.
Pobavilo! Tie čísla si hádžu nejakými zvláštnymi kockami, niekoľkokrát? Ak armáda ustupuje - jasné, že sa sebou necháva tanky! A KTORÁ ustupuje, bertko?
Ruská armáda má 2 500 tankov, určite tam neposlala pätinu - na 150 tisíc vojakov, z ktorých je väčšina pešiakov a pri iných zbraniach, to nesedí!
Viem, to je tá modelka, ktorú "mŕtvu! odnášali bohviekde... V skutočnosti banderovci vyhnali ľudí z tej povestnej "pôrodnice" do vedľajších pivníc a usadili sa tam až potom. Ďalšie "zločiny" ruskej armády!
Mižu, to plánujú generáli, Putin je právnik! Počkaj ešte pár mesiacov, ruská armáda nemôže prehrať! Počty nesedia!
Za civilov sa kryjú teroristi!
... a vidíš, potom potomkovia banderovcov vraždili Rusov na východe Ukrajiny...osem rokov...
Hej, vieme, a ten zničený "korabľ" doplával do prístavu!
Rusi už oligarchiu nemajú! Oligarcha je človek, ktorý zasahuje do vlády - a oni už nezasahujú! Lebo napríklad by nedovolili zásah na Ukrajine, DMNT!
DMNT. Múdri ľudia keď nevedia nič, tak sú aspoň ticho.
DMNT. Prečo Navaľného nevyhodili z okna?
Aj Rusi mali "zazmluvnené" zlato za vyše 300 mld. ton, ktoré Anglosasi ukradli! Takže nové podmienky - zmluvy neplatia!
Dementi nevedia ani, to, že to Putin postavil Rusko na nohy po Jeľcinovom rozklade a likvidácii! Nevedno, ako môžu byť ľudia až natoľko zadebnení!
Odporúčame