Si svi..! Doplň si!
Načo by to robili, nemták? Okrem toho sú to ukrajinské uniformy!
De Mente, to hovorca generálneho štábu Konašenko raportuje svojim! Ty si myslíš, že im môže klamať? Veď by ho zavreli!
Tak šialenci by sa mali vzdať hodnotenia...
Tak 14 tisíc nebola genocída??? Čo ten Zeleň nevie rátať! Pustil do...!
Koľko "ľudí," dementele? A koľko pubertiakov, čo nič nevedia o svete?
Ukrajina do r 1922 neexistovala! Nejaké storočia jej chýbajú, takže to asi nepôjde! Chá!
Hej, hej, tie dievčinky v ODESE, čo zarábali molotovy, sú nakrútené, aj adresy zistené - budú sa zodpovedať!
A prečo by sa rúcalo, nemták? Rusi majú svoj systém SPSF už od Krymu - zatiaľ sa pripoja k čínskemu!
Stavím sa že SWIFT bruselóni nezadrhnú - lebo by nedostali plyn a ropu! Amíci robia všetko možné, aby poškodili Európu! Ale ani oni to neurobia -lebo im dôjde urán! A titán a hliník a...!!! Čína zhltne všetko!
--.a potom sa vzdali,. dostali potravinové balíčky a vodu, a šli do autobusu...Je to na kanále Pervyj...
Len či to má dobre zistené ten mikas...Rusi ešte nebombardujú! Zatiaľ likvidujú ciele raketami!
To je čo za slovenčina- vyhodil sa do popálenia granátom...?
Neteš sa banderovec. RF už" medzinárodný" súd neuznáva vyššie svojho!
Ale čo? A za zničený Donbas kto zaplatí? Vari organizátori spoza mláky?
A Ukrajinci svojich bratov zabíjali bez tváre???
Už pred dvoma rokmi som čítala, že Rusko si nechalo minimálne rezervy v USD - čiste na obraty! Najviac má uložené v zlate, potom v juanoch a eurách.Podľa všetkého € sa používa, lebo ako by EU platila za suroviny?
Odporúčame