Ešte predá SSE nemeckej firme a budeme IV. Reich!!!
Ešte predá SSE nemeckej firme a budeme IV. Reich!!!
A redachtorovi ani nenapadlo mu oponovať, že odpočúvanie lídra opozícia a ADVOKÁTOV v živých prípadoch je neprípustné!!!
Na včerajších správach TA3 sa vyjadroval poslanec EU Štefanec - a on vidí problémy po posledných únikoch V OVPLYVŃOVANÍ SVEDKOV!!! Teda nie v sledovaní opozičných politikov a ADVOKÁTOV, ale v tom, čo povedal Kaliňák.... A vraj sa EU tým "vážne zaoberá!" Čo môžeme od EU či EK čakať, ak nás "zastupujú" podliaci??? OKAMŽITE ODVOLAŤ!
Ja tu vidím jedného super nenávistného občana Slovenska , a to si ty! V tomto ťa nikto neprevyšuje! Súrne vyhľadaj psychiatra!
Veď nezverejnil. Vyčiernené!
Oni sa stretávali v kaviarni Apache - pred smrťou Kuciaka +M.!
Chúďatko, ty si ani po roku nepochopilo, že sedia vo väzbe - a ešte bez dôkazov a vyšetrovania??? Malo by si si to skúsiť! No asi ani potom by si nepochopilo - nemáš na to tú ľavú polovičku...
Uveďte radšej , KOHO táto bábkoherečka nepodozrieva!!!
Aj keby to odkázal (akože asi nie, možno sa kamarát pochválil, alebo aj Fico), tak to nie je "vplyvňovanie," ale reálny fakt - musela by to schváliť NR SR - a tam je opozícia všetky proti a rozpoltená aj koalícia! Tuto už Borisko nič nepredstiera...
Johns Hopkins University? Vieme, vieme, spolu s NIAI, Faucim a pridruženými špecialyštami!
DeMente - Smer privatizoval??????? Ani len to nevieš?????
Aj ja mám zlaté tehličky. Môžeš ma prepadnúť!
Bláboly. O dva týždne už nik nebude nič vedieť- je to v ich záujme!
DeleTele, to americkí Slováci (s podporou svojej vlády) horovali za rozdelenie! A Mečiar bol za federáciu) Čo to tu vypúšťaš z mlynčeka na mäso???!!!
To nie je zlý nápad! Zbierať by sa malo medzi najväčšími zlodejmi - GORILIAKMI dzurindovcami, ruskovcani a miklošovcami)!!
Rusko tam pokojne môže poslať mierovú misiu! Rovnako zloženú z pravoslávnych, katolíkov aj moslimov! NIKTO tomu nezabráni, ak...
To je naozaj facka Srbom aj Bosniakom! To Nemecko trvalo na "Európe regiónov," aby ich mohlo lepšie ovládať, to nemecký predstaviteľ povedal, že neodíde od stola, kým sa neschváli samostatné Chorvátsko (Slovinsko by už nechali tak)! Nemecko rozpútalo 1. aj 2. svetovú vojnu, ktorej čelili okrem Rusov najmä Srbi!
V BaH je krehký, ale fungujúci systém, pravidelne sa menia zástupcovia regiónov a vedia sa dohodnúť. Zástupca Srbov Milorad Dodik je neskutočne statočný muž, čelil už viacerým atentátom, sankciám U$A, ale nevzdáva sa. No už len Hochchief by tam potrebovali - aby sa rozhádali!
Smeráci likvidovali novinárov, de Mente??? Komu to dokázali? Vlastne, ty sam len chodíš rozoštvávať ľudí - máš za to príplatky? Debata je nanič, ale zato dlhá?
Bradavice máš určite aj ty, blázon robí škody s historickými následkami!!!!!
Odporúčame