KOMU skončilo "na účte" 100 melónov???
KOMU skončilo "na účte" 100 melónov???
Zamyslieť sa netreba: Svedectvo kriminálnikov by nemalo platiť!
A ten podnik elektro- automatizácie je SLOVENSKÝ??? Furt ti nedochádza, čo ti tvrdia?
Fakt, aj kozmický Sputnik okopírovali, aj kozmickú loď s Gagarinom, aj atómovú elektráreň, aj ďalekonosné strely, aj obojživelník lietadlo/loď Orľonok, aj ISS, aj hypersonické rakety, aj riadiaci komplex Avantgarda na hranici stratosféry... zúfalé! A to sme ešte nezačali od Mendelejevovej tabuľky...
Prekvapenie: ZSSR už neexistuje! A áno, vládne tam prevažne oligarchia - ešte od Jeľcina! A Putin s patriotmi udržuje balans! Zopakuj si azbuku, niečo sa aj dozvieš!
Nááále, tam sa nerozhoduje, tam sa len odovzdáva rozhodnutie...
Bóóóóóže môj! A každý "klient" si vyberá Lipschitza! Aj Valkov vrah! Aj chudera neznáma a určite nie bohatá pani Kušnírová sa obráti priamo naňho! (Lebo jej to ani náhodou nenaznačil!)
Ty len nikoho uvažovanie neposudzuj ! Lebo nemáš čím!
No veď práve! Je to prerastené mafiou. o ktorej tak radi hovoria, odhora až dolu! Pčolu zavreli, aby mlčal, lebo začal upozorňovať na nekalé praktiky vyšetrovateľov! Nenormálne, Veriaci vždy počúvajú len jednu stranu a pred druhou si zapchávajú uši a zakrývajú oči! VIERA nadovšetko!
Figeľko, chápeme, že u teba je všetko naopak - ale dokazuje sa VINA, nie NEVINA!
A ešte: Výkonná moc sa NESMIE miešať do záležitostí SÚDNEJ ! Ani parlamentnej.
No ale, čo už tebe pripomínať - ty si ako výkonný eštébák - čo sa nehodí, škrtnite!
To nie je šlendriánska práca, to je zámer!
Nevyznajú sa na tom veľvyslanectve...
Ešte za zlato a vzácne kovy - okrem kontrolného územia nad Čínou, Ruskom a Iránom.
Za prevzatie vplyvu nad Blízkym východom po rozpade ZSSR... Všetkých bývalých spojencov Moskvy vybombardovali.
No dobre, tak si aspoň oprav nick: Bizarný, nech nevyzeráš ako henten...:)
Horšie : Šíria sa podozrenia, že výbuch na letisku nespôsobil ISIL... !!!
V NajSAMdemokracii vznikajú rôzne slovné novotvary - ako Talibajden, a heslá - Make Taliban Great Again!
Kamarátov zatvárajú do miestnosti 2 X 2 pri 40 stupňoch?
Odporúčame