Nemyslíš ten kozmický, ktorí yankees nedokázali postaviť - a postavili im ho Rusi - a keď ho pokazili, chceli sa vrátiť? Preto vyvŕtali dierku v ruskom WC! No teraz im ho - zase Rusi - opravili! Mali by byť ticho!
Nemyslíš ten kozmický, ktorí yankees nedokázali postaviť - a postavili im ho Rusi - a keď ho pokazili, chceli sa vrátiť? Preto vyvŕtali dierku v ruskom WC! No teraz im ho - zase Rusi - opravili! Mali by byť ticho!
Ten obrovský bol naposledy - keď nedoletel???
A ešte 19 km most na Krym, železničný most, všetky hlavné cesty na Kryme, letisko, celú el. aj plynovú sústavu, vodovodnú... obrovskú sústavu na východe, odlučujúcu metán a etán z plynu, predávaného do Číny... Silu Sibíri,Turecký plynovod a SP2 si si zrejme nevšimol... Hydinárne, farmy hovädzieho dobytka, prasiat, silá, kombajny...lietadlo MS21, mobily Yota... ale až TERAZ nasmerovali REZERVNÝ FOND na vnútorné potreby! Doteraz zaň kupovai usácke papiere!
Daj si tabletku!
"Užitočné" priniesli za Jeľcina, keď im venovali výnosné podniky a suroviny, keď si zničili trh a uvoľnili ho, keď si potom nabrali úvery s vysokými percentami, ktoré ledva za Putina splatili. USA si vtedy vyrovnali dlh! No nestačilo...
To je ruské znenie. Slovenský preklad je - avantgarda.
Len mi tak napadlo: Trump zorganizoval teroristov, aby mu mohol Putin zavolať bez podozrenia...) Btw - pre toto bol Lavrov polotajne vo Whitehouse?
Cha! All Seas síce poodišla, ale neodišla. Čaká na vysvetlenie od USA. Lebo je POISTENÁ - a teda na sankcie doplatia poisťovacie spoločnosti, ktoré si isto-iste budú vymáhať škody od USA! Veeľmi vtipné! Trump tak bude môcť poukazovať na škodlivé sankcie pre samotné USA od KONGRESU, kde majú démonkrati väčšinu - a to práve pred voľbami! Plus ešte korupciu a zasahovanie do vnútorných vecí UA Bajdena!
Keďže ideme dolu vodou a patríme do rozvojových krajín, (takmer všetky postsoc.) tak majú s čím porovnávať! A nevyzerá to dobre pre NajSAMdemokraciu, ktorá navyše ešte aj tlačí USD!
Ako sa NS2 nedokončí??? JE UŽ ZAPLATENÝ! Práve zahraničnými firmami! Gazprom má 50 % ,ostatné Wintershall, Engie, Standard Oil... ba tentoraz pustili aj OMV!
EU uvažuje, že ZAKÁŽE BRIDLICOVÝ PLYN, ktorý poškodzuje zem i vodu - a vymaľované! "Brudlicový plyn" sa aj tak vyváža z Iraku, Sýrie a nakupuje u Gazpromu!
A my nedovážame OLEJ , ale ropu!
Tú sumu Rusko zaplatí plynom, nie USD. Tak aspoň ukončia večné naťahovanie sa o akýchsi 12 mld, kde by museli platiť advokátov a ešte aj aktíva Gazpromu, ktoré plánovali okupovať.Napokon, RF nejde o to, aby Okrajinci vymrzli - to by vznikli na hraniciach konflikty!
Už to ohlásili! Nový štart na MKS MIR neráta s US posádkou! Sú aj iné krajiny, ktoré platia.
Kudá, vy idijóte? Ty nevieš, že šéfa ROSADA menuje WADA, ktorá má tak aj údaje cez elektroniku a štát sa NESMIE do toho miešať??? Nemáš za čo.
No jasné, a Rusi pôjdu s jednou "gumipuškou" na grizzlyho! Ty si nikdy nepočul o TRIÁDE - teda voda,zem, vzduch? Dve BEZPILOTNÉ atómové ponorky môžu mesiace ležať pri východnom pobreží NAjSAMdemokracie nevidené - a v príhodný okamih zničiť vlnou celé pobrežie! plus Avantgard, plus Zirkón a z lodí možno aj Sarmat! A sú ešte aj "obyčajné ponorky" - ktoré Júes nejvy nedávno uvideli, až keď sa vynorili na pozdrav!
NATO chystá na jar ďalšie cvičenie popri hraniciach Ruska - to znamená, že zbrane zostávajú na mieste! Kopia sa!
V Čiernej Hore podnikli ďalší ťah na oddelenie od Srbska - poslušní poslanci vyhlásili "autokefálnu čiernohorskú cirkev!" Kňazi, poslanci i ľudia protestujú na uliciach celé noci! A to aj v Srbsku!
Veru, veru, vinník RODČENKOV musí byť potrestaný! Lenže ho sponzori, ochrancovia a zákazníci nevydajú!
Hm, to bude iste náhoda, že Rot_šíldova agentúra hovorí o posilnení Ł st.,keď F€d, kde je manažérom bánk ten istý, prostredníctvom MMF a búrz manipuluje kurzy...
Proti "ruskej propagande" bojuje statočne náš poslanec Vladimír BILČÍK po boku litovského potomka nacistov v Bruseli! Kto ho pozná?
To len prispeje k ďalšiemu sprostému konaniu WADA...