Mne to vôbec neprekáža a myslím, že ani nikomu s účastníkov. :-)
Mne to vôbec neprekáža a myslím, že ani nikomu s účastníkov. :-)
Pripusťme, že koaliční spochybňovači odhadov by mali pravdu a účasť by bola "iba" polovičná. Aj tak by to ale znamenalo, že len v Košiciach prišlo na jeden protest proti kremeľskej Fivlcovláde viac ľudí, ako na všetky Smerácke protesty spolu, na ktoré navyše dôchodcov zvážili autobusmi. Takáto je reálna odozva voličov boch politických táborov, obyvateľov, ktorí sú pripravení za svoju krajinu aj niečo svojho obetovať a nie len tárať v krčme, či na diskusiách.
Áno mate pravdu. Napr. na Červenom námestí.
Vo vašom kremeľskom matrixe možno. Ešte že my zijeme v Európe a vidíme veci tak, ako sú a nie tak, ako si ich vymyslia kremeľskí fašisti a ich troli.
Žiaľ my na Slovensku sme ostali s 25% ľuďmi, ktorí majú čitateľskú gramotnosť na úrovni 10 ročných detí. A práve takýchto ľudí sa snaží Fico a spol manipulovať. A žiaľ darí sa mu to. Sú verní a vytrvalí. Žiaľ kvôli ich nerozumné úsudku vo voľbách je Fico už 4. krát premiérom a zbedačuje našu krajinu. No a voliči vladnej koalície žiaľ nemajú na to potenciál, aby si to uvedomili. Ale za to majú radi rozprávky.
Koľko ľudí po viacnásobnej vakcinácia zomrelo na COVID? Jednotky? Desiatky?
Koľko nezaockovaných ľudí zomrelo na COVID? Tisíce? Desaťtisíce?
"Kým Peter Lipták obviňuje mňa z koncentrácie ľudí v očkovacom centre, on sám ich v tom istom čase zhromažďoval na rôznych protestoch proti rúškam a protipandemickým opatreniam,“ uviedol pre TASR Szalay.
Navyše v ockovacom centre mali všetci rúška a boli v predpísanej vzdialenosti od seba. Na protestoch bezrúškárov sa tlačili jeden na druhého a posúvali si covid. Je teda zrejmé, ktorí ľudia sú zodpovední za tisíce zbytočne mŕtvych ľudí.
Máte s tým profesionálne skúsenosti ? :-D
Aky obraz? O čom to píšete? Ste ok?
Toto sú presne tie témy, ktoré sú síce absolútne nepotrebné na riešenie, pretože nijako nepomáhajú skvalitneniu života obyvateľov, ale zato vedia dostatočne zahmliť pohľad voličom Ficovlady, aby nevideli zhoršovanie životnej úrovne obyvateľov Slovenska. :-(
Ak na to KDH ateistovi Ficovi skočí, tak sú úplne na hlavu.
Logika vám zjavne nie je blízka.
Za fašistickým správaním ľudí je ten, kto šíri fašistickú propagandu. Jediný fašistický režim v okolí je ten v Rusku. Záver si urobte sami.
Hlava strčená v Rusku, ale ruky načahujúce sa po peniazoch mu ostali v EÚ.
Takých v Mongolsku nechcú.
Ako viete čo tankoval? Priznávate, že ste platený kremeľský agent?
Ukrajina má relatívne úspešnú protivzdušnu obranu, teroristi z hamasu žiadnu. Tot dôvod, prečo územia ktoré ešte nedobyli fašisti z Ruska nie sú tak zničené, ako tie, ktoré už dobyli.
A zas len kremeľské táraniny. Ako inak.
Ale to my vieme, že v Rusku máte na čele fasistického vojnového zločinca.
Prečo by mal platený kremeľský trol v Petrohrade vyberať kontajnery?
Ale netárajte.