Tárate nezmysly, ako všetci z Kremľa.
Tárate nezmysly, ako všetci z Kremľa.
Máte čudné predstavy o tom, čo je to reklama.
Žiaľ za to treba poďakovať najmä matovicovej vláde ako celku, že sa kvôli svojej neprispôsobivosti nedokázali zhodnúť na ústupkoch voči svojim koaličným partnerom partnerom a premárnili šancu na zmenu, keď disponovali ústavnom väčšinou. Povinnosťou politikov nie je výradne najsprávnejších vecí, ale vyťaženie z danej konštelácie čo najlepšie pre Slovensko. A Matovič so Sulíkom z toho "vyťažili" zrušenie ŠP, novelizáciu trestného zákona, zrušenie vyšetrovacích teamov NAKA, Advojnásobne platy pre Fica a spol... a to, že novú verziu hymny tvorí človek, ktorý zjavne akceptuje neofašistické myšlienky.
Prázdne reči a výhovorky. Od toho, kto sa spoločne s plochozemským konšpirátotom vyberie na kávičku za neonacistom na úteku, ťažko očakávať, že bude mať odlišné myslenie, ako tí dvaja. Bolo by hanbou slovenska, ak by používalo verziu hymny od človeka, ktorý akceptuje neonacisticke a konšpirátorské myšlienky. A ešte k tomu to má zaplatené aj z daní ľudí, pre ktorých je akceptovanie neonacistickej ideológie alebo popieranie vedeckých dôkazov plochozemcami neakceptovateľné. To je všetko.
Vaša reakcia má logikou blízko prvého stupňa ZŠ. Ale čo čakať od kremeľských korešpondentov?
Zas tste nesklamali. Samé prázdne reči.
Tak písali v kremeľskom obežníku?
Viac dlhov, viac chudoby, viac zaostávania v životnej úrovni za EÚ...
A ďalších 20 melcov pošlú plochizemci kamarátovi na jeho športový areál v Šamoríne.
Logika hodná 1. stupňa ZŠ. Naď si objednal nejakú hymnu?
Vaša reakcia má intelektuálne blízko prvého stupňa ZŠ. Ale čo čakať od platených kremeľských korespondentov?
Vaša reakcia má intelektuálne blízko prvého stupňa ZŠ.
V normálnej krajine by bolo zarážajúce a neakceptovateľné, aby si Ministerstvo kultúry objednalo a financovalo prerábku štátnej hymny, ktorá nie je určená pre všetkých obyvateľov Slovenska, ale len ich pre istú plochozemskú časť. Nuž ale my na Slovensku nežijeme v normálnej krajine. :-(
PInak počítať viem, len som neskôr plnili aj tretiu otázku.
Hymna je symbol a preto je dôležité 1) kto, 2) s akými pohnútkami a 3) pre koho ju tvorí?. Obávam sa, že v tomto prípade je odpoveďou na obe otázky veľmi smutná odpoveď.
1) kamarát neonacistu na úteku
2) hymnu upravuje z vlastnejn pýchy, keďže na to nie je spoločenská požiadavka, navyše z s podporou konšpiračnéej plochozemskej ministerky.
3) Nervorí ju pre všetkých Slovákov ale len pre vybranú časť, ktorá podobne ako autor, akceptuje neonacisticku ideológiu.
Ja sa len divím všetkým tým hudobníkom a rodičom detí v zboru, že sú ochotní spolupracovať na tvorení hymny pod vedenim človeka, ktorému zjavne neprekáža neonacistická ideológia. :-(
Ďalší umelo vytvorený problém v podaní plochozemcov zo SNS. Nik normálny ma Slovensku nepotreboval novú verziu hymny. A už vôbec nie od človeka, ktorý sa kamaráti a stretáva s hľadaným neonacistom.
Ak upraviť, tak text. Je dosť divné, aby príslušníci iných národností žijúcich na Slovensku spievali o tom, ako slovaci ožijú a iných máme zastaviť (aby) sa stratili.
Ja som mal rád Československu hymnu. Bol to pekný kontrast krásnej melódie a textu českej časti a energiskosti tej slovenskej.
Kto a kde? To by aj mňa zaujímalo.
1) zjavne neviete, čo sa skrýva pod pojmom extrémisti
2) my hymnu máme
3) našu existujúcu hymnu vytvorili pre všetkých občanov Slovenska ľudia, ktorí sa nekamarátili s rasistami a xenofóbme orientovaným extrémistami.
4) Nemáte ani poňatia o čom hlasujú poslanci PS, inak by ste netarali také hlúposti. Jedine, že by ste boli presvedčení, že záujmom Slovenska je byť anektovaní fašistickým Ruskom. :-(
Odporúčame