Myslím, že Ukrajinci lepšie ako Vy vedia, aké strategické ciele kremeľského režimu sa nachádzajú v dosahu 300 km. No a keď sa znení v Nemecku vláda, Ukrajinci budú mať zrejme k dispozícii aj Taurusy s odletom 500km.
Myslím, že Ukrajinci lepšie ako Vy vedia, aké strategické ciele kremeľského režimu sa nachádzajú v dosahu 300 km. No a keď sa znení v Nemecku vláda, Ukrajinci budú mať zrejme k dispozícii aj Taurusy s odletom 500km.
Tak písali v kremeľskom obežníku? Či na Infovojne alebo HS? Ako vždy, zas len samé sprostosti.
Platia Vás dobre za uverejňovanie kremeľskej propagandy na diskusných fórach v médiách, ktoré sú určené pre príčetných a rozhľadených ľudí, ktorí odsudzujú kremeľský xenofóbny a dobyvačný zločinecký režim?
Tak vám to tlačia do hlavy vo fašistickom kremeľskom matrixe?
Vôbec netuším, čo očakávate od sl9bod ého demokratického médiá z EÚ. Že zasne písať fasisticku kremeľsku propagandu? To by očakával len hlúpy človek. Potom je tu už len druhá možnosť, a to, ale ste platený kremeľsky korešpondent, ktorého úlohou je vstupovať do diskusií kremeľskou zločineckou propagandou a vytvárať dojem, že neinformujú pravdivo. Našťastie my v EÚ vieme, že pravda je len jedna a tá fašistická kremeľská to nikdy nebola, nie je a podľa skuseností so zločineckým Ruskom ani v buducnosti nebude.
A presne pre takéto postoje fašistikých okupantov z Ruska v Európe nechceme.
Moc ironické a ťažko pochopiteľné. Nabudúce sa skúste jasnejšie vyjadriť, aby ste nevyzneli, ako kremeľský trol.
Áno ukrajinská strana systematicky postupuje voči ruským zajatcom v súlade so ženevskými konvenciami. A to aj napriek tomu, že tí zajatci napadli ich krajinu, povraždili tisíce jej obyvateľov a zničili domovy miliónom ľuďom. Napriek tomu sa voči kremeľským okupantom nesprávaju tak, ako ruskí dobyvačni fašisti voči nim.
Žiaľ aj keď to v 90. rokoch 20. stor. vyzeralo chvíľu inak, Rusko bolo, je a ešte asi dlho bude krajinou ZLA. Hanba každému kolaborantovi, kto sa toto neľudské kremeľské zlo snaží obhajovať. Platení kremeľski troli žiaľ budú na diskusiách otravovať svojimi jedovatými rečami dovtedy, kým nebude registrácia viazaná na meno a osobné údaje občana EÚ. Ale to už je vecou každého médiá, ako sa s kremeľskou fašistickou propagandou vysporiada.
To ma asi takú prostoduchú "logiku", ako keby ste povedali, že váš plat stúpol, lebo ste dostali ďalší za nový mesiac. Možno preto tak plochozemcinťapkaju Ficovi, lebo sú presvedčení, že každý mesiac im stúpli dôchodky o nový dôchodok. :-DDD
Hovorí kto? Kremeľský obežník?
Snívate ďalej svoj kremeľský Matrix.
EÚ nie je vo vojne s Ruskom. To Rusko je vo vojne s EÚ, ako aj so všetkými krajinami vyznávajúcimi slobodu a demokraciu. :-(
Tak to vidíte z Ruska? Ako tradične už vyše 100 rokov máte dosť mizernu optiku. Možno by stačilo n3byt zaujatý sám sebou a namiesto okuliarov na blízko si nasadiť okuliare do diaľky. Ale pravdepodobne by vám ani to nepomohlo.
Ich čísla +- potvrdzujú aj zahraniční ozorovatelia a agentúry.
No to fašistické, ktoré ovládlo Rusko.
To bude asi tým, že krvilační sovietsky komunistickí diktátori vládnu až do svojej smrti. Rovnako to asi bude aj s týmto fašistickým diktátorom a vojnovým zločincom Putinom. Ukážkový príklad, že fašistické Rusko a demokracia sú dve nekompatibilné veci.
Typický volič plochozemcov nepochopil, že som písal ironicky. Ale to u kremeľských korešpondentov nie je nič nezvyčajné, peporozumieť kontextu príspevku.
Myslíte toho Šimečku, ktotorého v dobe, keď Fico vstúpil do KSČ, už 20 rokov prenasledovala ŠTB?
Prosím Vás už sa tak nezosmieštňujte.
Odporúčame