Je mi jasné, že u vás v Rusku môžu médiá informovať len o tom, čo povie kremeľská vrchnosť, tu píšete do diskusie v médiu z EÚ. Skúste si naštudovať pojmy SLOBODA PREJAVU a DEMOKRACIA. Žiaľ také niečo u vás v Rusku nepoznáte.
Je mi jasné, že u vás v Rusku môžu médiá informovať len o tom, čo povie kremeľská vrchnosť, tu píšete do diskusie v médiu z EÚ. Skúste si naštudovať pojmy SLOBODA PREJAVU a DEMOKRACIA. Žiaľ také niečo u vás v Rusku nepoznáte.
To tvrdí kto? Diktátosrska úderka z Kremľa, či jej pobočka zo Súmračnej?
V televízii to ukázali z diaľky a boli to tisíce ľudí. Možno len 2-3, ale boli.
Ale netárajte. :-D
Tie vaše absurdné táraniny, čo pravidelne plodíte v Kremli sú výkladnou sriňou hlúposti. Nemusel by sa za ne hanbiť ani majster capko.
Ale demokratické krajiny nedodávajú zbrane kremeľským teroristom.
Trojnásobná neschopnosť ruskej armády.
1) Nik neinformoval susedné jednotky o spanilej jazde generála.
2) Pri všetkej snahe celej jednotky ho počas mínometnej paľby ani raz netrafili.
3) Rusi ani sami nevedia, kde všade nakládli míny a generál s ďalšími dôstojníkov si preto neplánovane zalietal.
Vot eto Rossija. :-DDD
Ale fungujú. A čím viac Putin vyhlasuje, že sa ti Ruska nedotklo a ekonomika rastie, tým viac je všetkým jasné, ako je na tom Rusko biedne.
Zas len tárate. Zaujímavé, ako tu vy ruskí troli usilovne vypisujete o tom, ako sa Pravda nedá čítať a ako stratila svoju objektivitu a sa ľudia od nej odvracajú. A napriek tomu ju usilovne čítate a každý deň vypisujete v diskusii. Pravda v Pravde vám v Kremli nedá spávať, čo?
:-DDD
Jedine ak vo vašich kremeľskych hlavách.
Slobodu brániť treba v každom prípade. Ale vždy to musí byť v rámci demokratických hodnôt, ktoré v Európe vyznávame. Stačí aby si polícia, SIS a súdy robili svoju prácu a zabezpečovali obranu krajiny pred takýmito ľuďmi. Pevne verím, že situácia sa už v EÚ nevyhrali tak, aby bolo potrebné na našom území bojovať o slobodu so zbraňou v ruke.
Práveže nebudeme. To je ten rozdiel medzi slobodnou demokratickou krajinou, ktorou stale sme a totalitným Ruskom. Kremeľskí zločinci si to dobre uvedomujú a preto našu slobodu a demokraciu budú naďalej podlo zneužívať na svoju jedovatú propagandu prostredníctvom všeliakých Blahov a Chmelárov.
Nemajú byť. A práve preto je tu EÚ A NATO, v ktorých sme dobrovoľne, sme si navzájom partnermi a bohaté krajiny veľkoriso dotujú zo svojho tie chudobnejšie. Ale to vy v Rusku nemáte šancu vedieť z vašej kremeľskej štátnej TV.
Vaša vízia toho, že jedna krajina musí byť podriadená druhej a plniť jej vôľu, inak má tá druhá právo vraždiť jej obyvateľov a privlastnovat si jej územie, svedčí o Vašej morálnej úbohosti.
:-DDD
Vy ste ma pobavili ešte lepšie ako Kuko.
:-DDD
Nevšimol som si, že by sa pori dlhodobej fašizácii Rusko aj "ukrajinizovalo".
Porovnávate neporovnateľné. To, že nám 40 rokov diktoval Kremeľ čo môžeme a čo nie, každý vie. A keď sme sa náhodou odchýlili od kremeľského diktátu, tak nám prišli v 1968 vysvetliť, kto je tu pán. Tak ako aj v 1956 Maďarsku. Prosím Vás ale o príklad, kedy nám západ niečo diktoval a vojensky si vyučoval našu poslušnosť. Mám pocit, že úmyselne trochu tárate.
:-DDD Pobavili ste ma.
Putin sa zvolil sám. A preto, aby mohol ďalej ožobračovať Rusov, tak si nechal zmeniť aj zákon a bude diktátorom v Rusku až do smrti. V Rusku sa konali slobodné voľby len raz v deväťdesiatych rokoch, keď si Rusi slobodne zvolili Jeľcina. Všetky ostatné voľby boli podľa diktátu agenta KGB Putina (vraždy, otravy, perzekúcie a uväznenia relevantných protikandidatov).
To, že vy v Rusku si nevidíte ďalej od nosa a nemáte ani potuchy, ako vyzerajú demokratické voľby, ma preto neprekvapuje. Preto tárate o nedemokradických praktikách na Ukrajine. Vyjadrenia agenta KGB v ruskej štátnej TV len podtrhujú pokryvený pohľad vás Rusov na to čo sa u nás v Európe deje.
Hlúpe a infantilné vyjadrenia agenta KGB vo vašej štátnej TV sú len čerešnička na torte.
A nič sa nestane. A pália o kúsok ďalej znovu.
Odporúčame