Ale ba. Tí, ktorí by mali otočiť kopyto, sú kremeľskí vojnoví zločinci na čele s krvavým tyranom Putinom.
Ale ba. Tí, ktorí by mali otočiť kopyto, sú kremeľskí vojnoví zločinci na čele s krvavým tyranom Putinom.
Žiaľ je to tak.
Krásny príklad Vašej zvrátenej kremeľskej logiky. Gratulujem.
1) Rusko nemá záujem drancovať Ukrajinu. Nik ho k tomu neprinesie inak, ako silou.
2) Slobodné a demokratické voľby sa od roku 2014 na donbase a Kryme nekonali.
Zas to nemá ani hlavu, ani pätu.
Jáj vy v Kremli máte neuveriteľne zvrátené vnímanie sveta. Sused Vám vtrhne do domu, vyvalí Vám dvere, zvijevás, zaberie predsieň s obývačkou, znásilní Vám manželku, odvlečie dieťa a keď sa fyzicky postavíte na odpor, tak ste útočník? Gratulujem k Vašej logike.
A to je rozdiel medzi demokraciou a totalitou, se v Európe na rozdiel od Ruska môžu takí ako Vy vypisovať "svoje" názory, aj keď sú to pre iných hlúposti. A nik kompetentný Vám nepraje, aby ste sa báli.
Teším sa na dobu, keď médiá ako Pravda budú čítať len ľudia, ktorí chcú relevantné informácie a nie tí ktorí sú za to kremľom platení, aby kritizovali, tak ako Vy. Ak za to nie ste platení, čo vás núti ubližovať si a čítať niečo s čím sa nestotožňujete? Ste masochista? Pokojne si otvorte HS a neubližujte si.
Neposudzujte druhých podľa seba.
Klamete, ako vždy. Dajte dôkazy.
Zaujímavé. Tak prečo vaše kremeľské okupantské vojsko nalietavajú so stihačkami poza frontovú líniu a odpaľuje odtiaľ kinžaly? Asi preto, že je to neúčinné. :-)
U vás v Moskve? Pochybujem.
Vy v Kremli máte čo zvyku posudzovať druhých podľa seba.
:-DDD Ste srandista.
Keď prokremeĺský trol ako Vy označí mój príspevok za nepravdu a koniny, viem, že som mal pravdu. Navyše to nebolo z mojej hlavy, ale z bežne dostupných overených zdrojov a tak isto z vlastnej skúsenosti.
Pravda Vám nevonia? Chápem, to nikomu v Kremli.
Pravda Vám nevonia? Chápem, to nikomu v Kremli.
Nejakí isto sú. Ale nemali dôvod ísť tam na tankoch cez Rusko, tak ako chcú Rusi na tankoch cez Ukrajinu doraziť k nám.
Porovnanie Ruskej a ukrajinskej bojovej činnosti na Ukrajine alebo 2.sv. vojna versus 21. storočie.
Tak ste sa v Kremli rozhodli? A že vám nevadí skutočnosť, že po 2.sv. vojne ostali vládnuť v Kremli presne ti istí fašistickí zločinci, ktorí rozpútali 2. sv. vojnu. Ale prečo by vám to malo vadiť, keď ste namiesto odsúdenia zodpovedných kremeľských pohlavárov, dostali na 40 rokov do daru strednú a východnú Európu. Obyvateľov Európy sa nik nepýtal, či s tým súhlasia a keď sme vyjadrili vôľu žiť slobodnejšie, tak ste k nám poslali pol milióna "spriatelených" vojakov na tankoch a lietadlách, aby nás od "nesprávnych myšlienok" oslobodili.
A Vy ako prisluhovač tohoto kremeľského zla nám tu idete kázať o morálke?
Odporúčame