hlavne príbehy viete vy - tupé rusácke proagandistické predajné stádo, čo radi vyvolávate nenávisť . Tie príbehy, ktoré vám nadiktovali vaši moskovskí mecenáši..tupí, ako ste tupí aj vy.
hlavne príbehy viete vy - tupé rusácke proagandistické predajné stádo, čo radi vyvolávate nenávisť . Tie príbehy, ktoré vám nadiktovali vaši moskovskí mecenáši..tupí, ako ste tupí aj vy.
:ja som odpisoval Pedrovi, nie tebe, tak prečo ty mne píšeš, že prečo ja tebe...? Máš to v tej svojej tupej gebuli riadne popletené.. A znova - ak si nepochopil :
ja som odpisoval Pedrovi, nie tebe, tak prečo ty mne píšeš, že prečo ja tebe...?
pozri si poriadne, čo tam uvádzajú.
Porovnávaj porovnateľné.
A hlavne - odíš, prečo v tomto prípade neodchádza kapitál z USA do Ruscka, ak je tam tak super a prebiehajú USA...
tak si rusácky vrahúňktorému pltia za vraždenia na *Ukrajine..
A vonjlovuz -neche sa mi na vás tupých rusáckych propagandistov ani tie preklepy opravovať, tak vami pohŕdam...
a buriny a kriky je o ekonomike? A chcememierov je plná pr del - len aby to bol riúsácki mir, že?
a baba Jaga predpovedala čo?
tomu uverí reálne iba hlupák apropagandista, ako si aj ty. Ak je tak, prečo do rusácke ešte nik neuteká za dobrým životom - čo myslíš ???
no, ty si ekonom na pohľadanie...mzda na Ukrajine pred vojnuo 130 -200EUR, u nád 5x viac, teraz na Ukrajine bohviekoľko...a sme na úrovni Ukrajiny...hlúposť rusáckeho propagandistu je rovná jeho dementnosti. a teda je nekonečná
demencia - a nielen tá morálna - rusáckych propagandistov je nekonečná stačí si prečítať ich príspevky na obhajobu rusáckeho vraždiacero režimu
1:25..no na to ti môžem iba : chu j ku... dementne do rusáckej ri te vlezený
a zasa rusácky demenntý propagandista
a niečo proti vraždeniu rusáckimi vrahmi na Ukrajine nemáš? To ti nevadí?
ty si padol na hlavu...
a vydať za zločin proti rusáckej armáde, ak jazdia na iných, ako rusáckych autách !!!
no, všetko lepšie, ako rusácke výrobky - a priznaj, na akom aute jazdíš ty?
pre teba špecijalňie :
...Dúfam, že Putin prikáže používať aj ruSSké PC , mobily, notebooky, televízory a pod.
Ščoty do každého úradu...
a zabulo si dopísať, že Soros a ešte jasne uviesť, že za všetko môžu USA a zahnívajúci kapitalizmus ...ktorý už viac ako 100 rokov hnije a nie a nie zhniť...Medzitým padol pokrokový ZSSR - krajina, kde včera znamenalo predbvčerom-.. a teraz padne aj Rusácko krajina, kde mužíci potrebujú cára aby vedeli, čio si majú myslieť.
Ale Lex capital nám vytýči nové svetlé zajtrajšky...dementných rusáckch propagandistov
tupá prorusácky propagandisticá čvarga tu bude obhajovať rusáckychh vrahov a obdivovať rusácky vraždiaci režim...keby sa im rusák vysral do dlaní, tak by tvrdili, že je to prvotriedna čokoláda....
Lučanský - keby bol a cítil sa nevinný, bol by si na dvaktŕát hodil slučku ???
Svedomie je svedomie ...
piatková demencia tvoja...?