Tak preco sa Putina bojite ze pride?
Tak preco sa Putina bojite ze pride?
Reportér Kremľa Zarubin priniesol prvé obrázky srbského prezidenta Vučića na Červenom námestí v Moskve.
Nepodarilo sa ho zastaviť!
Naj nazzi Ursulu a Kaju svacne:-))))
To nie je agresivita ale konstatovanie.
Na ruských blogoch sa píše, že Ruská federácia použije „Orešnik“ na Kyjev, ak Ukrajina na oslavu 9. mája zaútočí na Moskvu.
Tvrdia, že Ukrajina „pripravuje provokácie, ktoré sú závažnejšie ako údery dronov“.
Zdroje tvrdia, že Putin už dal pokyn ruskému ministerstvu obrany, aby určilo ciele pre odvetný úder. A uvádza sa, že za takýto cieľ bol vybraný Kyjev. Plánuje sa okrem iného použiť „Orešnik“.
Ja si myslim ze Fico len umne ukazuje co za nacisticke krajiny su sucastou EU.
Podalsie to oslabuje aj jednotu EU.
Tlieskam
Zelensky tvrdil ze vojnu zastavi.
A co chcel Zelensky zastavit vo svojich predvolebnych sluboch?
Ved konecne sa prebrali.
Kolki?
Nikto ved je tam vsetko netransparentne a nic nemusia dokladovat.
Simeckova mater ma uz priekak, mysleli ze moze kradnut aj penoaze EU
Simecka snaz sa.
Rodina z coho vyzije?
Uz ide bolsevik proti cirkvy.
Ano lwbo obletiet Pobalstke Vymieraty je neprekonatelna uloha.
Rozobrali by ho na nahradne diely
Jasne, ved vyhravate:-))))
Ja mu poskytnem statny special.
Neboj
Sudruh a ty si nastupil preco?
Pozor na priania neobolsevik
Ano urcite a profit zapadnych oligarchov na Slovensku neratas.
Odporúčame