A z dani ma nechces platit?
A z dani ma nechces platit?
To chcem od teba, preco od Moskvy?
Slafkovsky je vyborny hrac. Fyzicky velmi dobre stavany.
Skoda ze nepomoze repre.
Jagr alebo Ofca by nikdy neodmietli..
Kolko.
Daj nejaky prieskum
Prieskum: Ak by nastala vojna proti Rusku, bojovať by išlo iba 14 % Slovákov
Liberálny mediálny projekt 360-tka zverejnil výsledky prieskumu realizovaného agentúrou Focus o odhodlaní Slovákov bojovať v prípadnom vojnovom konflikte s Ruskou federáciou
Myslim ze ani na Ujrajine to nebolo viac.
Zapad tam zenie ukrajincov nasilu z ulic ich vlacia na silu.
USA obvinili Nemecko z prenasledovania opozície a vyzvali vládu v Berlíne zmeniť svoj antidemokratický kurz. „Toto nie je demokracia – toto je skrytá tyrania,“ reagoval americký minister zahraničia Marco Rubio na rozhodnutie nemeckej kontrarozviedky označiť čoraz populárnejšiu opozičnú AfD za pravicovo-extrémistickú organizáciu. „Berlínsky múr nepostavili nanovo Sovieti alebo Rusi, ale nemecký establišment,“ vyhlásil americký viceprezident JD Vance
Europou vanie zavan fasizmu.
Ale ved nech pomaha kazda keajina Ukrajine ktora chce.
Preco musime vsetci?
Co stresujete, ak vyhra oznacime ho za extremistu a zabasneme alebo scintulujeme.
Ved demokracia nie.
Pre Slovensko bude najlepsie ak Ukrajina pride o zlocinecke nacisticke vedenie krajiny.
Za suseda mame bezpochyby stat vedeny zlocincami.
Pan Putin pomahaj.
Ukrajinski vojaci by sa mali zucastnit na oslavach v Nemecku.
To by pasovalo.
Ako vytiahnut z ludi peniaze.
Tak mal zniet clanok.
Zakomplexovani Pepici, rieste svoje problemy.
Vzít si od této ztělesněné hlouposti zemi zpátky, to je prostě morální povinnost. A první, co se bude muset změnit, je školství. Vzhledem k tomu, jakými geopolitickými přáteli se obklopujeme, tak si nemůžeme dovolit dál produkovat Nerudové, Pekarové a Jakoby. Prostě nemůžeme. Ale nový začátek to bude každopádně. Fiala tu ještě pět měsíců bude bačovat. Bude to stát asi miliardu denně na státním dluhu a ještě hodně toho stihne zkazit. Začneme od větší nuly než v roce 89
Tak jsme se dozvěděli, že Petr Fiala vyráží na předvolební turné a spolu s ním bude republiku obrážet i Iva Pazderková. Tedy herečka, která ze sebe dělá Danuši Nerudovou… Asi si v ODS někdo vyhodnotil, že angažovat Klimatuši byl od STANařů dobrý nápad a rozhodli se, že si také jednu takovou pořídí. Eva Destroix asi přece jenom trochu překračuje inteligenční limit a tak se rozhodli za nějaké drobné z kampeličky angažovat „Blbou blondýnu.“ Prý má hrozně ráda satiru…
Přátelé, tohle je pro mě poslední kapka a hlásím, že odteď už odmítám za Pětidemolicí vidět jakýkoliv zlý úmysl nebo sofistikované spiknutí domácích i globálních elit a definitivně se přikláním k názoru, že jsou prostě jen hloupí a snažili se to maskovat úslužností a ochotou zradit tuto zemi kdykoliv a komukoliv.
Vy Hurvinkovci to tam mate zabavne:-))))
Pepik opat si riesis komplexy?
Na posledne miesto nas dotiahol Igiot, ako vas dotiahne ultrafialova vlada hlupakov:-)))
Štáty EÚ spoločne nakupujú plyn od mája 2023. Teraz uskutočnili prvý strednodobý nákup, dodávky potrvajú do roku 2029.
https://www.energie-portal.sk/Dokument/spolo…
Ano uz mohol ist dole.
Co keby teraz Fico vyhlasil PS za extrwmisticku?
Ved siria myslienky voci nasej ustave, neuznavaju 2 pohlavia.
Jednoznacne su extremisti ktori chcu zelenou politikou ohrozovat hospodarstvo.
V kazdom pripade extremistickymi vyjadrenoami ohrozuju nasu mladez, nejakymi bludmi o zmene pohlavia, tranzicii a inymi extremistickymi bludmi.
Dalo by sa sformulovat hocico ze?
Najnovšie prieskumy však naznačujú, že AfD sa približuje k nemeckým konzervatívcom. Prieskum verejnej mienky, ktorý minulý týždeň zverejnila agentúra Forsa, dokonca prisúdil AfD 26 %, ktorá tým predbehla CDU/CSU s 24 %.
Ak by volby mohli nieco zmenit tak ich zrusia.
Zjednodusili si to, zrusia stranu a ludom nechaju moznost si "demokraticky" zvolit medzi zlom
Opat sa nejaky zakomplexovany Pepik vyjadruhe k nasej politike.
Huliak je poloidiot, no nas poloidiot.
My verejne nedehonestujeme Cernochovu ktora tvrdi ze Cechy oslobodili americania, obaja.
Je hlupa ako vagon blata ale to je problem Cechov.
Lepenka, AfD, Rumunsko.
Europa sfasizieva.
Kym toto vadi, tak faklove pochody na Ukrajine, alebo nacisticke pochody SS Waffen v Pobalstkych Vymiratoch su OK.
Odporúčame