Zrusia opat.
Zrusia opat.
No ak by bol Rus preco by nemohol?
Ty totalitar chces kazdemu prikazat koho volit?
Si bolsevik, ci len tata bol?
Ze si volil Caputovu a darebaka Kisku?
Ako za sociku
Takze ak teraz vypnu internet vyhra ta "spravna" kandidatka?
Mimochodom co je to koordinovana kampan?
Kolko ludi ovplyvnila?
Ved taku kampan tu viedla aj izraelska agentura Shaviv.
Zrusili sa u nas vysledky, lebo zahranicna agentura ovplyvnovala volby?
Preco rovno tajna sluzba nevyhlasi kto ma byt prezident?
Ako?
Ze uznaju legitimne volby?
To ke tak strasne?
Teraz budu musiet sfalsovat volby.
Ci dufaju ze ten co mu dal hlas si povie " mna debila ovplyvnil internet a Tik Tok, idem volit Elenu"
Robite si z ludi srandu?
Nie Nemci ale Cesi, pardon.
Nemci sa skladaju este cez nejaku firmu aj na Finskych dochodcov.
No neoplatilo sa strngat?
Ako by sa Nemci chvalili ekonomikou a nad nami ohrnali nosom?
Elektrinu vyrobíme za 50 eur a nakúpime za 1000 eur? Ako je to možné, čo sa to deje?
https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clano…
U nas sa to vyriesilo tak ze my vyrabame lacno, dame na nemecku burzu a oni nam predaju draho.
Proste kolonialna dan.
Vyhovaraju sa na spolocny trh.
No ja sa pytam, preco Slovak nema za 50€ a zvysok nech ide na burzu?
Jaj kolonoa ma drzat hubu a krok.
Svedi noe su kolonia.
V súvislosti s Nemeckom sa hovorí všeličo a síce, ako doteraz ich ekonomika prosperovala z lacných ruských energetických surovín, ktoré ostatným v EÚ predávalo draho, alebo ako lacno vyrábaná elektrina na Slovensku sa späť vracia a predáva cez Lipsku energetickú burzu pre naše potreby niekoľko násobne drahšie, čo nám napokon potvrdil aj slovenský premiér E. Heger, keď reagoval na závery európskych ministrov zodpovedných za energetiku.
AUTOR: Ing. Róbert Hölcz, CSc. je ekonóm
Co bude nasledovat?
Vypnu v Rumunsku internet?
Rusko je 5 najvacsi drzitel zlata, cize nie podnikatelia a ludia.
Ty tu pises o jednom fonde, ktory je urceny na nieco.
Hodnota aktív v ruskom štátnom investičnom fonde, známom ako Fond národného bohatstva, dosiahla do apríla takmer 136 miliárd USD. V porovnaní s predchádzajúcim mesiacom sa tak hodnota fondu zvýšila o vyše 2 miliardy USD. Navyše, v rámci celkového majetku sa mierne zvýšila aj hodnota likvidných aktív. Uviedlo to tento týždeň ruské ministerstvo financií.
Ak maju problem nech energiu predaju na nemecku burzu a oni im predaju spat za 6 x tolko.
Na Slovensku to funguje.
Kto ma pod palcom tajne sluzby, rozhoduje o krajine.
Nie ludia.
Mile.
Nechapem co adminovi nesedi a musi zmazat toto:
Toto je precedens, ktory EU meni na totalitu.
Odporúčame