bože, už som taká stará, pamätám si, pamätám. No na Collegium Musicum len fajnšmekri !
bože, už som taká stará, pamätám si, pamätám. No na Collegium Musicum len fajnšmekri !
môžu si adoptovať ako jednotlivec a vychovávať môže celý panelák - práveže v páre si nemôžu adoptovať deti, keďže nemôžu byť oficiálne pár. Aha !?
súhlasím bez výhrad, pani Čobejová. Zrejme poznáte pár takých párov, tak ako ich poznám aj ja a dopriala by som im naplnenie ich vzťahu deťmi. A deťom takú kvalitnú výchovu a lásku.
A je pravda, že dieťaťu nevadí, kto ho má rád, ono chce, aby ho mal niekto rád. Problém by nastal, ak by dostali za suseda alebo spolužiaka niektorého z diskutujúcich.
človek s obrovskou charizmou a nádhernými očami. Ako herca ho veľmi obdivujem.
V sobotu ráno idem na záhradu, nikde človiečika, zopár áut, a smer Komárno - obec za obcou. Niektorí vodiči idú cez obec 40.
Aj keď sa budete hnevať, myslím, že tieto rýchlosti, resp. pomalosti zvyšujú agresivitu vodičov priamo úmernú aj spotrebe pri večnom preraďovaní.
uff, parádna jazda ! A ešte sa na neho aj dobre pozerá ! Presne takto má vyzerať vzor, súhlasím.
Ľudia majú také bujaré predstavy, keď im niečo chýba, veď aj o chlebe sa len vtedy hovorí...
tak toto bolo dosť sprosté. Ja naopak verím, že to bude jedlo chutné, nápadité, a dúfam, že dostanem túto knihu od Ježiška. Pyco je známy svojou láskou k vareniu, nemyslím, že je to len taký "úlet" kvôli peniazom.
dostalo - dalo - divné, vždy ma učili, že nič nie je zadarmo.
Super článok ! Mám chuť začať dorábať ľadové víno. Jedného Silvestra som si popíjala ľadové víno namiesto šampanského, fakt lahôdka.
nie sú klamlivé, ale v Amerike si bežný spotrebiteľ nevie predstaviť, čo jeho jedlo obsahuje, bežné domáce varenie tam nepoznajú v takej miere ako tu a na polotovaroch sú údaje zmätočné.
Zhodou okolností som sa o tomto rozprávala asi s troma rôznymi ľuďmi a zhodli sme sa v názoroch na to, že televízie záujem o diváka zamenili na boj medzi sebou. Toľko zmien ako za posledný polrok je nevídaný. Okrem toho neviem kde idú tie peniaze z reklám, keď pol roka dávajú otrepané filmy so Spencerom a Hillom, Ch.Chanom, S.Seagalom, Smrtonosná pasca išla niekoľkokrát na obidvoch hlavných kanáloch... Myslím, že ľudia, ktorí o programoch rozhodujú sú totálne nekompetentní, nepoznajú kvalitnú produkciu, nerozoznajú nekvalitnú, a tak im nezostáva nič iné, len v panike meniť programy, presúvať ich z kanála na kanál, meniť čas.
A to už ani nebudem rozoberať to, že do pôvodnej produkcie hľadajú pekné tváričky a vyrábajú z nich, aj za výdatnej pomoci bulvárnych časopisov pseudosexidoly, bez ohľadu na akúkoľvek hereckú a najmä hlasovú kvalitu.
A tak telku pozerám len málokedy, väčšinou si pozriem niečo na nete, alebo prečítam dobrú knihu. Ale už ani v knižnici nič nové dobré nemajú.
Kristína by mala vymeniť hlavne svoj hlas. Myslím, že pre herečku je to to najdôležitejšie mať príjemný hlas.
každému bolo jasné, že tie peniaze niekde byť musia. Pred mesiacom písali, že žilinská nemocnica takto vyplácala nejakej upratovacej firme na Cypre. Zrejme má svoj tunel každá nemocnica...
Na toto by som musela mať hlavu ako chobotnica, aby som to pochopila, že ?
nesúhlasím s autorom, jeho názory dokonca považujem za plytké a stupídne.
už sa vynašlo hocičo a liek nie ? Myslím, že je to super biznis. A tiež si myslím, že ceny liečiv sú nehorázne premrštené, kde je naša Slovakofarma ?
Odporúčame