ty si to celkom zjavne nepochopil, čo vôbec u takých ako ty nie je prekvapujúce..ide o to, že to len posilňuje už aj tak veľmi silné podozrenie, že stanica Brody (nie Brehy, ako som napísal) vôbec ani nebola poškodená, išlo o záškodnícky výmysel banderovcov

