matovic sa uz uplne pomiatol-
zbabely intrigan- uplny debil-
takto pise premier?
-este sa ho chce niekto zastavat ?
matovic sa uz uplne pomiatol-
zbabely intrigan- uplny debil-
takto pise premier?
-este sa ho chce niekto zastavat ?
ako definoval meciar blbcov?
nepriatel-
koalicnik-
blbastota - este nepoznal-
kajetan - ty mesuge -
Nad sa chvali cudzim perim-
kde sa kotia tieto kreaturne hyeny ako --kajetan-
len dve lietadla sa delia-
a aj to je z pelegriniho doby- ked sa dohovoril z babisom-
za co verejne pelegrini podakoval-
nerob zo seba - imbecila-
ty si ale nevzdelany troll-
co nemas v manuali- tak to nevies-
staraj sa o koaliciu- tam to zacina skripat-
nepasujem sa na nic- to je len uvaha-
v cechach ked -ods- hrozilo zaniknutie- to urobili-
vzniklo- top 09-
dik dobre vediet- zoznam- dierolizacov-
tych sa ale nakotilo-
pupusik ako noe-
stary -ale mnozi a mnozi- nicky-
rad by som sa dozvedel-co ta nuti sa takto - zosvincit-
kto ta k tomu nuti-
asi estebacka minulost-
sulikov zat- minister skolstva je co ?
prihriaty a praca s mladezou-
to nevymyslis- to vymyslela vlada-
no prednost by som dal -rozdeleniu-
smer 1 a smer 2 - s inym nazvom-
ale uz do konca roku- ak nebudu predcasne-
pelegrini by mohol pozbierat hlasy tych co nepostupili- od harabina-druckera- politologa- sam ma tiez dost
dobry elektorat-
odhadujem na takych 10-15 % pri dobrej kampani aj viacej-
ficovi by ostalo tiez 9 -15 % trosku obmenit-obsadu- trosku retoriku-
poziadavok na socialnejsiu politiku bude vzdy-
zalezi ako to odkomunikuju-
ak vlada nezmeni svoje konanie- tak to dopadne - ako za radicovej a sulikom- ked radicova mala este nervy- matovic ich nema-
tak to moze dopadnut ako vtedy- ak nie horsie-
ani citat nevies- chapat precitane uz vobec nie-
niekto si k tomu konskemu-onemu- musi pridat- T-
cely on- svatoplukovho kona- fas t
ze ta kristova lava noha nenakope do zadku- kde ja branim smer-
ty estebacky klamar-
chrochtaj- chrochtaj- za hranolove sviatocne priplatky-
no vyuziva- ficov priplatok za pracu vo sviatok-
to mu odrazu nevadi-
take farizejske-
no .........
podavat pomocnu ruku- vraj bratom-
co potom robia nam- podla nich - krestanskym psom- ¨-TO NEVIE ?
... to je take cudne od sefa-krestanov-
nejde mi napisat- papeza-
hnup si ty - trochu sa krot-
ficove priplatky za pracu v sviatok su vam dobre?
:-)))))
keby kristus vedel o vas dvoch- ggy a teba- ostal by lezat v hrobe-
stanko-saste-tatranec -
ako to nadpozemske ---3 v 1- nom ?
Odporúčame