to vies - v praci mu dali- vale- ma cas- tak zaraba tu-
to vies - v praci mu dali- vale- ma cas- tak zaraba tu-
to je obycajna pupusikovstina-
drblo mu na kotrbu ten kiskov debakel- tak sa teraz takto odbavuje-
on nema nic a zenuska mu neda ani jedno ani druhe-
takto sme vzdy hovorili po nedeli o veducich - ked ich chytil rapel-
---zase mu cez vikend nedala- tak je.. nas---
matovic to splna do posledneho pismena-
hrc-prc-grc- frc-
to je cely tvoj vygrcok-
proti serioznej novinarcine- nemoze mat nikto ani makke -f-
proti mafianskym mediam - mam vsetko- ty mesuge- kocner mal na spagatiku a korumpoval dnesneho ministra vtedy predsedu parlamentu-
ty lizac hnedeho - sulikoveho a matovicoveho-
ten sa vyzna-
ked je treba -je komunista-
ked je treba -je sionista-
ked je treba-je krestan-
ale vzdy je to len komunisticky udavac-
asi bude prvy - ktoremu matovic -odpusti dane-
ty z osady vies len kradnut - o chapani zakopnes len vtedy -ked mas ist pre davky-
pocuraj ...nieco...uz ta vedu sputaneho-
povedz ze ten a ten povedal dobre a uz ta -naka- vlecie v klepetach-
v poslednej dobe - nejako pri niecom - zrychluju-
pri niekom - buvinkaju-
einstein by sa divil co je teoria relativity-
vitajte v stredoveku-
staci povedat- aha bosorka-
a uz si na hranici dreva- skrt zapalkou- a uz sa ohrievas-
nastupuje vlada- inkvizitorov -
verny pokracovatelia- nacisticko -komunisticko kagebackych metod-
urvalkovia- uz uraduju-
nikto kto ma 5 pohromade- nebude obhajovat zlodejinu-
ovsem na to su institucie a nie - estebacka- budajo-matovstina-
aj tu je plno debilov - co saleju- banda trollov-
ked moze greta zdebilizovat svet-behom tyzdna-
preco by to matovic nedokazal za dva dni-
ty dilino- vsetko sa ma riesit zakonnou cestou- a nie matovstinou-
robil si matovic niekedy starosti s pravdou - s faktami ?
NIKDY-
preco by mal s tym prestat prave ked je premierom-
bude to naopak -zblazni sa docista-
a uz duplom -ked ma vedla -polosialencov - remisovu a sulika-
tak mame dve rozdielne -navzajom si odporujuce informacie-
pravdu ma vlada aj ked ju nema.... a este niekto kto sa nevie vpratat do normality-
zasada je - drzat sa striktne- zakona -paragrafov -
teraz obzvlast-
no - chudacik -blbacik- len aby to za rok nebolo opacne-
keby tak debilne odpovedal - smerak- tak by ste zavyjali ako vlci na mesiac v splne-
media by saleli - pupusikovci ejakulovali-
lenze - terazky nasi - fundovani- ti mozu vsetko-
preto chcela mermo mocou -dozor nad eurofondami-
a vraj transparentnost-
lebo --muzicek-- ?
kazdy debilny hlupak si o inych mysli -ze su hlupaci-
akurat len on to nevie-
pozri sa do zrkadla a rehotaj sa-
uvidis tam genia-
kedysi pod tymto nickom pisal niekto -sem tam aj celkom dobre provokacne prispevky- teraz tento nick- klesol na dno latriny-
to u vas pupusikovcov -si tie nicky poziciavate?
mas toho plny internet-
pohladaj si-
narod uz vie- len zmrznuti mamrdi ---vraj--- nevedia-
Odporúčame