Vážne? A prečo si nedal relevantný link? Dokonca ani náznak infa o tom, kto to "potvrdzuje".
Vážne? A prečo si nedal relevantný link? Dokonca ani náznak infa o tom, kto to "potvrdzuje".
Na vojnu naozaj treba dvoch - jedného, ktorý napadne, a druhého, ktorý sa bráni. A ešte médiá, ktoré toho druhého budú obviňovať, že keby sa nebránil, žiadna vojna by nebola.
Jediný problém je, že to nebola štatistická vzorka, a tie neštatistické nereflektujú skutočnosť.
Nedávna správa zo Spiegla:
Brennpunkt Ruhrgebiet
Wie kriminelle Großfamilien in Essen herrschen
Das Ruhrgebiet ist zu einer Hochburg arabischstämmiger Clans geworden; die Polizei blieb jahrelang weitgehend tatenlos. Damit soll nun Schluss sein, verspricht die Politik. Wirklich? Von Jörg Diehl, Lukas Eberle
20. Februar 2019
Prečo ich lákajú? Stačí ich vpustiť, v Lýbii čakajú vždy státisíce pripravení okamžite vyraziť. Žeby v Holandsku nemali záujem o pologramotných nekvalifikovaných migrantov, bez pracovných návykov? Ale to je predsa jasná diskriminácia.
Ťá Federica na úplne zmiatla. Prečo vyzýva svet, prečo nevyzýva Spojené štáty?
Ono všetky prieskumy sú niekým platené.
Zaskočilo ma, že až 35% Slovákov je mravne tak hlboko klesnutých.
Ten "Konec srpna..." som videl v slušne veľkej kinosále okresného mestečka na juhu Slovenska. Mal som šťastie - bolo 6 divákov, a predstavenie sa konalo, ak bolo minimálne 5 platiacich divákov. :-) Mne sa ten film páčil.
Konec srpna v hoteli Ozon som videl ešte v roku 1968, a Walkabout som si pozrel viac razy, fascinovaný austrálskou prírodou.
Ako by ho bol mohol vymenovať, keď sa ešte nevymenovávali?
"Kurdi ... Ponúkajú zachovanie širokej autonómie v rámci federálneho usporiadania Sýrie" Tá formulácia sa mi zdá byť úplne zlá. Kurdi predsa žiadajú tú autonómiu. Ako sa môže "zachovať" niečo, čo nikdy neexistovalo?
Prečo by bývalý premiér nemohol byť ústavným sudcom, keď je nato kvalifikovaný? Ako sa to môže porovnávať s podvodným a nezákonným konaním iných?
Všetci vedua, kto ohrozuje bezpečnosť Ruska. Teda všetci tí, čo majú aspoň priemerný rozum a nemajú vymyté mozgy americkou propagandou.
Ako keby to bola prvá fake správa v tomto prípade. Taliansky článok je celkom zrejme zo slovenských "zdrojov".
V článku pìšu, že väčšina ľudí chce, aby odstúpila vláda, nie Putin.
Ťá posledná veta je očividná hlúposť. V Rusku umrelo v roku 1999 cca 2,2 milóna ľudí, v roku 2011 cca 1,98 milióna. V roku 1999 sa narodilo 1,35 miliôna ľudí, v roku 2011 1,8 milióna. Teda prirodzený úbytok sa znížil z 850 tisíc v roku 1999 na 180 tisíc v roku 2011.
Tiež som pozeral dokument o Milotovi na ČTArt.
Odporúčame