Vláda mrhá prostriedky a zadlžuje národ,tak referendum potrebujeme ako soľ.
Vláda mrhá prostriedky a zadlžuje národ,tak referendum potrebujeme ako soľ.
Stanko1 ak by 17.10 bolo stretnutie chudobných duchom ,bol by ste tam pozvaný ako osobitný hosť špeciálnou pozvánkou.
Ustupovať hlúpejším a vytvárať im priestor v tejto pre SR tak vypätou dobou ,nie je najlepšie riešenie.
Veru sme na spomínanej križovatke,ešte ani raz nebolo miesto predsedu parlamentu obsadené štartérom mafiánov,vláda obsadená plagiátormi ,nekvalifikovanými osobami,ministerkou spravodlivosti herečkou na pumpe obsadenou do funkcie Beriju v Sukni a trestaného občana vo funkcii dozorcu zákonnosti na špeciálnej prokuratúre. To nie je utópia to je dnešné Slovensko.
Na Babiša pustili hyeny,asi nevyhovuje už amíkom. Česko sa môže tešiť na "svojho Matoviča" z Pirátov zo sprievodným hospodárskym kolapsom a rozdelením spoločnosti.
Môžeš sa ty modliť nielen k Bohu ,či Alahovi koľko chceš, rozumu ti už nepridajú a prichádza ti len blačať medzi Matovičovými ovečkami.
pia ty si si to určite už absolvovala.
Možno sa i prezidentka pokiaľ má všetkých päť po kope sa i hanbí za našu vládu. No ako odchovankyňa železnej ohrady musí čušať a preto nevyužila možnosť a vymenovala týchto zmätkujúcich nedoukov i po rekonštrukcii vlády Matoviča.
Pokoj v národe nastane ak táto vláda hlupákov a hoštaplérov ihneň odíde dokým nás nezadĺži tak ,že ďalších 50 rokov budeme splácať dlhy vyplývajúce z ich amaterizmu a zlodejiny.
Veľa voličov aj s osady sa páslo s Matovičom teraz nepočkali ani na rozsad a Baču z hole Matoviča opúšťajú .
palengue ,keby ste napísal ,že množina chasu je táto vláda výnimočne by ste mal pravdu.
Stanko1 Fico nepotrebuje určite okolo seba takých ako je cokoho a bývalých vymetených žandárov ako ty,okolo neho sú ľudia s vyšším IQ. Ty sa môžeš baviť tak s "docentom" práv Baránikom.
pán kormidlo tiež som bol pred týždňom v rodnej obci a shodou náhod som stredol dvoch bratrancov nie v jednej príbuzeneckej vetvy. Obaja dostali kovid v rade čakajúci na testovanie v rodnej obci a nie v jeden deň . Obaja boli síce zachránení v v liečební v Hágoch ,jeden dokonca ju dostal dokonca niekoľko mesiacov po mozgovej porážke.Môžte povedať ,že po takejto informácii si nebudete myslieť ,že náklady na testovanie boli normálne.Tak isto z očkovania robili politikum,ako môžem veriť týmto hoštaplérom z vlády ,,že to myslia s nami vážne s očkovaním robili cirkus so Sputnikom a politicky ho odstavili premyslene uvedeným vzdialených očkovacích stredísk na vedľajšiu kolaj. To už nehovorím o špinavej protikampani proti nemu zo strany vládnych pometencov.
Cokoho dotoho prečo myslíš ,že by sa pán kormidlo ale bo tí čo majú tebou nadstavených IQ 50 vyššie zaoberať sa tvojim nadstaveným zrkadlom . Skús to u osadníkov možno ťa zoberú aj to nie všetci. Zalez úbožiak do búdy a nehraj sa toho čo chce niekoho hodnotiť.
Stanko rýchlo postupuješ už si v delíriu,ešte nedávno si bol len pri bielych myšiach.
Odporúčame