Nielen z nekvalifikovaných sa stali šoféri ,ale aj získali kvalifikáciu zvaračov,strojníkov stavebných a špecialnych strojov,
Nielen z nekvalifikovaných sa stali šoféri ,ale aj získali kvalifikáciu zvaračov,strojníkov stavebných a špecialnych strojov,
Ringel ty si potomok Ustašovcov min. Paveliča ,keď si tak zaujatý proti Srbom.
I pri rozbití Jugošky Tjudman robil špinavú prácu ako v UA Porošenko.Aj preto vládol pod ochranou EÚ až do svojej smrti ,hoci mal ísť pred súd minimálne ako Miloševič najmä za vyhnanie Srbov zo Srbskej krajiny.Túto nenávisť medzi potomkami Ustašovcov a Četníkov sa podarilo využiť pri rozbíjaní Jugošky našim západným priateľom i s dodaním nadbytočných zbraní z bývalej NDR.
Carlos ohňom a mečom sa tomu hovorilo čo sú dejiny to sú dejiny.
Ja som stretol tu a to teba,s mizernou úrovňou nielen klamať ale aj všetko rozbiť bez ohľadu,čo si ľudia myslia no proste si míner debaty.
Fico konečne dorastá na riadneho politika ,nedá sa mu veriť ani slovo už dobehol aj opozičných politikov i keď na Dzuriho ,Miklóša ,Kaníka a Lipšica ešte nemá.
leo -nepoť také unikáty hneď za rána, čo vypotíš za unikáty myšlienok do konca šichty,keď si ich minieš takto z rána.
leo- to čo píšeš okolo pôrodnosti, bohaté a chudobné platí len za kapitalizmu,pán Ondriaš či chceš či nie má pravdu.
Ešteže ako herečka nemohla do svojej role dávať zo svojej hlavy,maximálne od šepkárky ,no ako poslankyňa strašné kto túto nánu okrem manžela volil?
radosz ty si srandista a veštec, teraz mladí, odchovaní na našom" skvelom" školstve a na TV seriáloch farma a spol. sú viacej inteligentní.?
sváko a kto uchopil moc na Majdane ,demonštranti ktorí chceli lepší život alebo pravý sektor s Benderovcami.Koho predstaviteľ bol Muzičko, demoštrantov či banditov pravého sektora,kto organizoval" demokratické" voľby zo zbraňou v ruke v UA parlamente a nasadil tam vtákov čo podporujú Porošenka a Jaceňuka.
U nás Repa sa volá burgyňa a používa sa na kŕmenie alebo ako nadávka ,tak nás aj pán Repa sa rozhodol kŕmiť takými chobotinami ktorým na SR už neverí ani žiačik škôlky.
Také náhody sa len tak nestávajú.. Český herec t.č. MO Česka dúcha do pahreby v službách fašizmu.
Tak potomkovia gardistov drukujú Porošenkovým fašistom a ja som sa čudoval kde sa toľko Porošenkových fanúšikov včetne Kisku našlo.,No čo sa dá robiť krv sa nezaprie ako pri potomkoch Benderu t,č. sústredených v Pravom sektore.
Ak by cirkev a politici chceli riešiť problémy rodiny museli by sa v prvom rade v zdať i svojich neoprávnených benefít tak radšej ostanú len pri tých plných hubách.
Našich poslancov ako keby jedná mater mala zradcovským mliekom ich pridájala a naviac predajná dievka bola.
Za peniaze predám aj vlastnú mater nie zásady, to platí u našich euro poslancov.I keď máme pre niektoré predchádzajúce jej výroky v žalúdku pani Beňovú vyzerá to tak ,že len ona má chrbtovú kosť a nebála sa povedať vlastný názor i keď proti prúdu oficiálnej našej politiky.
Odporúčame