Kto pozeral predvolebné besedy na voľby prezidenta nemusel byť ani politický zdatný aby pochopil ,že sme padli voľbou Kisku z kaluže do blata.Ktoré naviac smrdí hoštaplérstvom,neodbornosťou,nevedomosťou zahraničnej politiky a sľubotechnou.Takže Javúrek aj keby chcel nič lepšieho naňho nemohol vymyslieť aj keby chcel a Kiska bude rozumieť do veci len do úrovne jeho poradcov osobitne Bútoru a vedieť s rozhodova aťsprávať sa len podla ich pokynov.


