Som kuchárka, 320 čistého. Chcem revolúciu, nie Ficovu almužnu a dve Slovenská !
Podla Jozefa1 a Lutera mali by voliť tých čo ich tak výborne platia a sa na nich priživujú.. Veď aj protesty pri Gorile manažovali tí čo najviac rozkradli republiku.Politici nás vohnali do západnej slučky.zdierania,z ktorej pri zadlžení štátu niet úniku.Teraz ešte vplyvom udalostí v UA vyprovokovanom EÚ padne aj príjem za prepravu plynu.Tak toto sa používa len proti Ficovi a vytvárajú dojem obdobnými kecami ako autor, ako by za všetko čo sa tu za 2O rokov udialo a za biedu zamestnancov len Smer .Mňa by tiež zaujímalo koho by nám doporučil voliť jozef 1 ,či tých ešte ďaleko väčších pravicových zlodejov,ktorým najlepšie vyhovuje takáto situácia nízkych záchovných platov a a množstvo nezamestnaných otrokov pripravených podmienkami u nás na zdieranie.No ak sa šťastne vyhneme pavučine sľubov klamstiev zo Siete nemáme za terajšej situácie v stranách koho voliť.Tak voličom ľavicového zmýšľania ostáva či chce alebo nie, len SMER.