Snowden,Snowden,keby si sa dal demokraticky chytiť a dať zavrieť na amíkovský koncentračný tábor na Kube alebo hocikde na svete,nemuselo Rusko pre záchranu tvojho života byť podozrivé.
Snowden,Snowden,keby si sa dal demokraticky chytiť a dať zavrieť na amíkovský koncentračný tábor na Kube alebo hocikde na svete,nemuselo Rusko pre záchranu tvojho života byť podozrivé.
Pán Kaplán viete výborne účelovo zavádzať .Bombastický nadpis, táraniny a potom Fico,dosť známy scenár.
Veru abraxas posielal našich chlapcov proti našim bratom "po heslom " za Boha a národ" či sa ti lepšie páči tá druhá gardistická"rež a rúbaj ..."
Nie je tu skôr problém ,že tých"všeliako pokrívených "kresťanov pribúda skoro ako ich rómskych bratov , a potom si to všetko odnesú komunisti..Ešte že ich máte a máte to na koho zvaliť veď, RKC je neomylná, to nemôžu byť ňou vychované dietky.
Vladkio je tu problém i keby si mal sto kráť pravdu je z toho kandidátskeho húfu suverejne najlepší ,lebo je z nich najschopnejší.
lado dovol otázočku "čo je o obcovanie" má to taký zmysel ako medzi ľuďmi, obcoval stou a tou.To sa pápež musel nadrieť, toľkých komunistov zvládnuť.
Pani Radičová sa sama takými vyhláseniami zhadzuje.Vážne ju nebrali ani politici a ministri jej vlády a ani "doporučenie" koho ona nebude voliť.
Timpe , KAM VIETOR ,TAM PLÁŠŤ hľadaj u Kukana a spol. ktorý sa zašili v kresťanských stranách.Pokiaľ viem Smer nie je kresťanská strana ale stredo pravicová.
a v mene Lucifera a potoky krvi potom by bolo treba v mene historickej pravdy zaradiť i Svätú RKC.Či výbojné križiacke výpravy,upaľovanie čarodejníc,vojny kde zbrane posväcoval Rím nemali obete?
Skoro každý tretí blog na prvej strane má čosi spoločné s pánom Ficom a Birmovkou ako keby opozícia sa nemala čoho zachytiť a melie s posledného. Je chybou cirkvi v tomto prípade RKC ,že prijíma pod svoje krídla deti ktoré sa nemôžu ešte sami rozhodnúť a rozhodujú za nich rodičia.Preto RKC musí rátať s tým ,že keď jedinec dospeje sám sa rozhodne či bude kresťan alebo sa bude riadiť vlastným rozumom.Tak sa pozrite okolo seba a zistíte,že je to tak tak prečo by pán Fico bol výnimka.
Torpédo musíte byť strašne dotklivý občan naviac domýšlavý na svoje schopnosti,keď to že si" dovolil "!premiér vaše veličenstvo pred piatimi rokmi neprijať,vrátiť mu to takýmto spôsobom .To svedčí o vašom kresťanskom prístupe,že na toto ste si spomenuli a pred voľbami mu to vraciate.Dúfam,ako kresťan si to pôjdete odmodliť ,ak ste ateista čo pochybujem mali by ste sa zamyslieť sám nad sebou.
xiler vieš ,že som nemyslel tých čo boli vo vezení,tí nešli do politiky ale tí čo v nej pôsobia údajne v kresťanských stranách ako Kukan a spol.
xiler vieš ,že som nemyslel tých čo boli vo vezení,tí nešli do politiky ale tí čo v nej pôsobia údajne v kresťanských stranách ako Kukan a spol.
To upratovanie Čarnogurského si pamätám,to bolo najväčšie pokrytectvo a hlúposť od politika dokonca vysielané.
Prečo by to Fico nemohol tak povedať , ak odolal učeniu RKC ktoré kriví charaktery,že každý hriech sa dá odmodliť.Veď preto najväčší mafiani boli silno veriaci ,viď napr. taliansku mafiu.No a s Kukanom ho neporovnávaj .Kukan predsa vstúpil do kresťanskej strany,ten bol farizej omnoho vyššieho rangu.Skoro každého za detstva okrstili a keď dospeli tí rozumnejší sa riadia vlastným rozumom nie čo mu nabulíkajú černoprdelníci.
švider-fúrik nám zatiaľ nosí ten hnoj vo svojich príspevkoch sem na blogy.
Zaujímavé keď predtým kandidoval za prezidenta Kukan modrá úderka sa neodbavovala na tom či je komunista - alebo kresťan bolo ticho ako v kostole.
Zatiaľ som neabsolvoval tvoje bežné zážitky pri počutí mena Fico ,nos plienky zlepenec ti ich preplatí.