Orbán je taký istý lúzer ako náš Robo.
Orbán je taký istý lúzer ako náš Robo.
Sa mohol poučiť od svojho kamaráta Putina ako dopadajú tieto vojenské operácie. Tiež si v Iráne nabije hubu
Fico a Orbán sú zradcovia. Zaslúžili by si šibenicu.
Bez NATO by sme už boli vo vojne
Ukrajina nakoniec porazí túto ázijskú háveď a konečne bude mier v Európe
Treba tých boľševikov hnať naspäť do Ázie.
Irán vraždí ľudí vo veľkom už roky. A teraz ešte útočí na okolité krajiny a eskaluje situáciu
Fašouni z Kremľa a islamisti z Iránu ako bratia. A naši dezoláti ich ešte obdivujú. Niekedy ťažko uveriteľné.
Irán dostane do držky aj s Ruskom. Fico nechce podporiť svojích kamarátov Trumpa a Putina?
A Fico mu v tom ešte pomáha.
Konečne by mohol toho Orbána niekto nakopať do tej tlstej ázijskej rici.
A koľko peňazí premárnil Fico s Orgánom z EÚ? To dezoláti nevidia
Fico je buran a vždy sa rozčuľuje, keď niekto povie pravdu
Ako všetci Slováci držia islamu. Dezoláti fakt
Irán by nemal bojovať nech zbytočne nehrotí situáciu. Mal by sa vzdať. Zbytočne provokoval.
Bude to ako za studenej vojny. Len sa hranica zmení. Česko, Poľsko, Chorvátsko bude na Západe s my s Maďarskom, Ruskom, Sev. Kóreou, Iránom a ďalšími islamistami na východe.
Veď sa to už ani čítať nedá. Samé reklamy vyskakujú. Po rokoch Vás opúšťam.
Rusko nadáva na západ, ale bez ich technológie nedokáže ani mikrovlnku vyrobiť.
Korupcia je už dávno na Slovensku národný šport. Najhoršie je, že už sme si na to zvykli a ani sa nad tým nepozastavujeme. Stalo sa to štandardom.
Rusi tam nevyhrajú ani za 10rokov. Nič len hanba a zmar.
Odporúčame