Trump ak bude prezidentom bude pre liberálnu bandu v EÚ pohroma :-)))))
Trump ak bude prezidentom bude pre liberálnu bandu v EÚ pohroma :-)))))
U nás sa vraví: Hlúpy sa učí na vlastných chybách a múdry na chybách iných :-)))))
Zelenský už trepe nezmysly ako Adolf v bunkri keď Červená armáda ostreľovali Berlín :-)))))
privádzal do nepríčetného amoku ...
Opozícia PS , SaS musí mať nervy keď ich téma veľmi ľudí neoslovila aby ich prišlo viac na námestia.... Sú to pokrytci. Na jednej strane trestaný špeciálny prokurátor im nevadí(ešte robia za jeho zachovanie vo funkcii protesty) a to dostal podmienku ale riaditeľ TANAPu, ktorý dostal peňažný trest ich prevádzal do nepríčetného amoku :-)))))
Nefňukaj, že aj liberálny volič z Bratislavy má mončičákov z PS v paži ... :-))))
Z takmer 500 000 mesta iba 20 tisíc? Takže cca 4% ... To išla protestovať zrejme iba dúhová menšina z Bratislavy :-))))
Nemáš na to kapacitu aby si sa učil :-)))))
Ty toho nafňukáš :-)))))
Píše sa tu u vojne na Ukrajine?
Ak by sa zaujímali novinári viac kde zmizli tie miliardy za 3,5 roka možno by terajšia opozícia mala veľmi pokrčené uši...
Snehová víchrica v týchto dňoch zasiahla najviac okres Erie County v štáte New York. V Buffale, druhom najväčšom meste v štáte, kde len v priebehu piatka a soboty napadlo viac než meter snehu, zomrelo v dôsledku nečasu 27 ľudí a ďalších sedem obetí zaznamenali na predmestiach. Počtom obetí v oblasti Buffala tak táto fujavica prekonala aj tú z roku 1977, pri ktorej zomrelo celkovo 29 osôb.
Mŕtve telá našli v autách, ale aj v závejoch. Niektorí zomreli pri odpratávaní snehu, iní preto, že ich postihli vážne zdravotné ťažkosti a nedostali sa k nim záchranári.
Agentúra AP uvádza prípad jednej z obyvateliek Buffala, ktorá si spravila čosi ako chatrč s ohrievačom vo vlastnej obývačke, keďže v dôsledku poškodeného plynového potrubia nemôže vykurovať ústredným kúrením a v dome má iba 5,5 stupňa Celzia. Zamrzlo jej aj vodovodné potrubie... Toto sa udialo v roku 2022... Na vine sú nejaké sankcie? :-)))))
Ty si uveril aj na kyjevského ducha :-)))))
Výbuchy sa podľa svedkov Reuters ozvali aj v hlavnom meste Saná a na mnohých ďalších miestach krajiny... Čo tam chceli bombardovať veď im už všetko zničili Saudi ...
To, že to bolo nezmyselné plytvanie ľuďmi kritizovali na západe i v Pentagone vojenskí experti. Alebo si myslíš, že sú na západe a v Pentagone proruský :-)))))
Ty to nemusíš hrať... :-))))
Kyjevská Šecherezáda zasa perlí :-))))
Odporúčame