Ona už normálne pravdu nevie povedať iba vtedy povie pravdu keď sa pomýli :-))))
Ona už normálne pravdu nevie povedať iba vtedy povie pravdu keď sa pomýli :-))))
Nevyhovovala Budanovovi funkcia paroháča tak jej namixoval elixír :-)))))
Ešte že tam nemajú Ódora za premiéra a za policajného prezidenta Hamrana. Migranti by tam mali korzo ako na Slovensku pred poslednými parlamentnými voľbami :-))))
Nagyon jó Viktor!
Nemozu pisat denne o stovkach mrtvych po kavicke ...
Ja poznám Yaakova Kedmiho :-)))
Ty si potom Mickey Mouse :-)))))
Takže pokojne môžu vyhlásiť aj Maďari v D. Strede nezávislosť vďaka tomu. Lenže tam USA nechcú mať leteckú základňu nakoľko im Naď prenajal letisko Sliač :-)))))
do januára 1994: Krymská autonómna sovietska socialistická republika
vo februári až septembri 1994: Krymská autonómna sovietska socialistická republika (Krymská ASSR) alebo Krymská republika (novelami ústavy č. 3851-12 a č. 4013-12 bolo do ústavy pridaných do jej záverečných častí pár viet obsahujúcich okrem iného výraz Krymská republika, ostatné – t. j. staršie – vety ústavy však naďalej obsahovali starší názov Krymská autonómna sovietska socialistická republika);
od septembra 1994 do roku 1996: Krymská autonómna republika (novelou ústavy č. 171/94-VR bolo výslovne zjednotené názvoslovie ústavy tak, že namiesto Krymská ASSR a Krymská republika sa v ústave používa už len nový názov Krymská autonómna republika).
Podľa Ústavy Ukrajiny z roku 1996 (platnej dodnes): Krymská autonómna republika
Tak sprostý si iba ak ty... :-))))
To vieš ak nebudeš čítať iba N-očník a SME-ti možno zistíš, že existujú aj iní ako je Havran, starý Šimečka, či Mesežnikov :-))))
Omyl ty "odborník" Rusi sú už pri Dnepri :-)))))
Daj aspoň jedného :-)))
Ahmed Adel , výskumník geopolitiky a politickej ekonómie z Káhiry , povedal , že ukrajinský prezident Vladimir Zelenskyj zúfalo lipne na moci kvôli rastúcemu tlaku na neho zo Západu a jeho vlastných ľudí.
„V situácii, keď americká podpora Ukrajine postupne klesá v prospech Izraela a v krajine rastie nespokojnosť, bude to mať prirodzene zlý dopad na Zelenského schopnosť pokračovať v konflikte,“ píše expert v článku pre infoBRICS. portál.
To je PAt a Mat https://muzeum-hranice.cz/vystavy-expozice/p…
:-))))
Na teba by bol tvoj dedo gardista hrdý. Lebo v tvojom prípade jablko nepadlo ďaleko od stromu... :-)))
Philip Cunliffe, profesor na University College London (UCL) , sa zároveň domnieva, že ofenzíva ukrajinských ozbrojených síl bola zamýšľaná len ako „ krvavá show “ niečo ako poďakovanie západnej podpory...
Bývalý spravodajský dôstojník Ritter : Počas útočného pokusu o ofenzívu ukrajinské ozbrojené sily neboli schopné prelomiť ruskú obranu, a preto boli obete Ukrajincov márne. Spravodajský dôstojník pripomenul, že len počas tejto operácie stratil Kyjev viac ako 90-tisíc vojakov a významnú časť západnej techniky...
Neveríš ukrajinskej propagande? Veď aj kyjevský duch existoval ... v ich snoch :-)))))
Odporúčame