A čo? Keď nebránia biznisu a správajú sa fér nezaplatíš? To na Ukrajine by som im nedal ani deravý šekel :-)))))
A čo? Keď nebránia biznisu a správajú sa fér nezaplatíš? To na Ukrajine by som im nedal ani deravý šekel :-)))))
Nepreháňaj toľko až nemá :-))))
Len mne to nedalo... Spomienky...
Izrael podporuje iba toľko aby strýčko Sam nebol veľmi mrzutí. A aby aj Rus nevraštil moc obočie :-))))
Hmm pre moju rodinu to konečné číslo je ukradnuté... aj pre tých, čo zostali z rodiny v koncentrákoch...
Môže ten progresívec dať zo svojho aby sa neunavila podpora...:-))))
O troch dňoch ste mrkotali iba vy trollovia :-)))))
Účelovo nepovedala čia "atomovka" zrovnala Hirošimu ale blaboce o Rusku :-))))
Bol do jeho spolu sediaci povaľač z kaviarne :-))))
Ukrajina prehráva ...
Nevolala sa jedna z tých žien po narodení Oleg a druhá Ihor? :-)))))
Hoax je to, že máš rozum :-)))))
Ty si v riadnom strese :-)))))
Kto este neveri komu sluzi Zelensky?...Sluzi tymco zabijali zidov ako na beziacom pase ...
Hoax je to ze mas rozum...:-)))
Trendy su umelo vyzdvihovat preferencie PS...:-)))
To mu asi chyba k stastiu :-))))
V tom ze tam Ukrajinci dostali "rusku lekciu"ma pravdu a ty sa mozes aj na usi postavit nic na tom nezmenis :-))))
To vies teraz ma iny manual...
Odporúčame