O trojdnovej ste zrepali iba vy trollovia :-)))
O trojdnovej ste zrepali iba vy trollovia :-)))
Od 2014 zomieraju na Ukrajine civilisti.To ste sa zobudil iba vlani ?....
To by si mal citat s porozumenim :-))))
V podstate hnusny hnup :-)))
Cely konflikt na Ukrajine iba ukazal NATO je iba bezzuby strasiak...
Dosiel im dych...
Takze uz nemusia oslobodzovat ale iba robit problem na Kryme?:-))))
rukami...
Ukrajinske niektore deti o niekolko rokov z vdaky zamavaju stryckovi Samovi aj tromi rukam...
Kolko mas ty h nickov trollko?Hras sa na dav?:-))))
prorokov....
Civilne domy s vojenskou posadkou :-))))
Trent Maul sa moze pridat k Jehovistom ti oblubuju falosnych peorokov :-))))
Uz americka rozviedka zistila presny datum kedy sa minu Rusom rakety.Zatial predpovede tej britskej nevysli rovnako ako Jehovistom urcovanie konca sveta v minulom storoci :-))))
Vidim ze si trafeny naco to zdoraznujes?:-)))))
Tollujes Mickey Mouse? :-)))
Teraz uz viem odkial si prisiel.Rusi sa ta zbavili ako starej ponozky :-)))))
Doteraz nikto voci Rusom nerobil krik pre pouzitie striel obohatenym uranom.Preco?Lebo ju nepouzivali ale teraz ked dodali Amici Banderovcom je tu fnukanie ze aj Rusi pouzivajz...Cirkus propaganda Made in USA....:-)))
Ziadny argument iba tvoj trolling kaviarenskeho povalaca ?:-))))
Jasne Ukrajinec by sa nemal starat aje degenerovane deti vnuci sa mu narodia hlavne ze zabije vela Rusov ...Ty si iny pacient ...:-)))
Odporúčame