Medvědi nevědí, že tůristi nemaj' zbraně,
až jednou procitnou, počíhají si někde na ně.
Medvědi nevědí, že tůristi nemaj' zbraně,
až jednou procitnou, počíhají si někde na ně.
vidím že nie si osvietenec - ale máš nádej - z tých jadrových bômb by vznikol tzv. rádioaktívny spad a ten by ťa už osvietil.
Brežnev bol RUS narodil sa RUSKÝM rodičom, ktorí bývali na Ukrajine
Brežnev nemohol okupáciu Československa nariadiť sám a politbyro v Kremli ktoré to malo v kompetencii vtedy tvorili veľkou väčšinou Rusi.
podľa teba vo firme GAZ alebo KAMAZ či LADA platia lepšie a robotník sa celý den iba vyvaľuje niekde za výrobnou linkou?
Kotleba rozumie tak akurát drístať.
...mého srdce šampión! :-)))
to bolo k téme že o vojenskej technike rozhodne vláda
Danko z toho dostane mizerere a Hrnka porazí. Gajdoš sa vzdá postu sa bude sa ukrývať na Belize.
Izraelci sa trasú? Kto povedal? Nejaký pisálek zo Sputnikžumpy?
Izraelci sa trasú až natoľko, že hocikedy napadnú Sýriu, trafia ciele a všetky ich lietadlá sa vrátia naspäť na základne v Izraeli.
Myslím že keby dal Putin odviezť všetek ten ruský zbrojný sajrajt do kovošrotu mal by za to dosť peňazí aby nakúpil kvalitné zbrane inde vo svete.
...a ty máš na hlave čiapku z alobalu. Schvaľujem, ilumináti a vesmírní lidé ti nevidia do mozgu.
Keď vidím ceremónie, normálne mám erekciu, Neviem prečo. A je to jedno, či sa jedná o svadbu anglického princa v Londýne, vysvätenie nejakého komprda za svatého v Ríme, inauguráciu geriatrického Miloša v Prahe či Voloďu v Moskve, prehliadku kovovoho šrotu na námestí v Moskve či Phongjangu...
Sorry, teraz som zistil že to nie je erekcia, akurát sa mi otvára pokazený žabykľáč vo vrecku :-)))
Ano, aj ja si viac vážim obyčajného človeka a nie bandu oligarchistických smradov. A tým myslím všetkých oligarchistických smradov!
Aj amerických, aj anglických, aj peruánskych aj guinejských, aj labradórskych aj slovenských, ba aj ruských na čele s miliardárom Putinom.
KAŽDÝ kto sa v novembri 2016 vytešoval že US volby prezidenta vyhrala polodebilná Trumpeta je sám tiež polodebil a ešte je aj skrížený s muflónom, orangutánom a drôtenou kefou
hahaha - taký ako ty - VOLOĎOFILI!!!! - jasali, keď sa prezidentom USA stal obsah žumpy.
Teraz o čom točíš?
Ja napíšem že majiteľ nicku Trabant_OKS nevie normálne nadviazať vzťah a preto sem prispieva aby si ho všimli aspoň nejaké škuľavé, krívajúce obstarožné chudery z firmy ZDER s.r.o - a napísal som samozrejme pravdu
Odporúčame