Cynická Kolíková nepovedal či liečbu si budú hradiť aj nakazení, ktorí sú zaočkovaní!!! Alebo ona až tak ďaleko nemyslí? Je myslenie je podobné kofe na trhu
Cynická Kolíková nepovedal či liečbu si budú hradiť aj nakazení, ktorí sú zaočkovaní!!! Alebo ona až tak ďaleko nemyslí? Je myslenie je podobné kofe na trhu
táto moderátorka mi hrozne pripomína Kolíka.
prečo kolíková nezoberie na seba zodpovednosť za zlyhanie očkovania, v prípade ak sa preukáže že očkovanie nepomáha?
o 9 MESIACOV SI BUDEME POVINNE PLATIť VAKCíNU VšETCI
a čo má byť? AZ /Moderna/Fajzer = všetko jedna banda
my si platíme zdravotné poistenie, takže nech šamorinská cigánka sa nevyhráža že neočkovaní si budú liečbu platiť sami
Kolíková si robí aliby s odborníkmi. Všetku zodpovednosť prenáša na odborníkov.
Kto za to môže? No predsa vláda a hlavne Budaj. Budaj si asi len ohní ftáka na tom ministerstve
Tomuto pánovi nič dobré z očú netrčí. Aký to asi bol dochtor? Taký kúpený a korupčný, nemastný neslaný. Nič moc
dá sa veriť tejto gume , ktorá nechala výjsť nazmar Sputnik?
matovičovi podvodníci len na podvodoch a klamstvách fungujú.
mali by všetci poslanci zahlasovať za odvolanie matoviča
armáda sraľov sa zľakne aj gumipušky
zabarikáduj ich aby ti ich nevyvalili žochár
Odporúčame