Očkovací certifikát je na svete, od 1. júna sa má očkovať Sputnikom
očkovaním celoplošné realizované testovania strácajú zmysel. k čomu boli dobré?
Aj očkovaní ľudia musia podstupovať testovanie či nie sú pozitívní. Ak sú, aj pre nich bude nutná karanténa. žiadne výnimky sa nemôžu robiť medi očkovaným a neočkovaným. Očkovaní sa dali zaočkovať len z dôvodu zníženia symptonov ochorenia. to je jediný benefit ak sa o benefite dá hovoriť. Má to význam jedine pre odľahčenie záťaže na nemocničnú starostlivosť. . ŽIADNE *VÝNIMKY!!!!