verona je emisárka , kiskov agent. Ale z tejto strany nech by bol ktokoľvek z nich šéfom, každý by bol emisár, kiskov tajný vyslanec. Lebo všetci sú tam tupý len Kiska je lietadlo
verona je emisárka , kiskov agent. Ale z tejto strany nech by bol ktokoľvek z nich šéfom, každý by bol emisár, kiskov tajný vyslanec. Lebo všetci sú tam tupý len Kiska je lietadlo
Heger: Rokovanie v SIS sa netýkalo živých prípadov
Potom sa logicky týkalo mŕtvych na covid
mafia , koza z nozdra , mala stretnutie . boja sa jeden druhého. čo z toho vzíde sa možno niekedy dozvieme. len dúfam že zuza nezostane v požehnanom stave
zlatý Smer SD
na mňa vzdy pôsobil ako alkoholik
makao je matovičov človek. Matovič sa príliš angažuje vo vzťahoch s Maďarskom. Preto chcel do Maďarska poslať svojho človeka Makaka
Takže aj súčasná generálna riaditeľka SPF Gabriela B.
nedal magor z TT zavraždiť Kuciaka ?
rovnaký scenár ako u Lučanského. Len dúfam že nepríde o život aj tento čestný človek
ako môže riadiť ministersto ked nedokáže riadiť ministraničku?
Kto bude vyvíjať nediálny tlak na Veronu? Penta to nebude, ona predsa potrebuje hlupákov akou verona je.
takže takto to funguje:
„Dostala som odkaz, že ak neodstúpim, budem vystavená silnému mediálnemu tlaku."
Ten silný mediálny tlak si musí niekto u médií objednať. Pisálkovia mediálne tlačia len za peniaze a nie z presvedčenia.
To znamená, že keď sa chce niekto niekoho zbaviť zaplatí médiám a tie vyvinú tlak podľa želania objednávateľa.Ale to nie je žurnalistika. To je mafia vydieračov a vyhrážačov.
tchorček bol v izraely ak o vyslanec USA za peniaze daňových poplatníkov:
Izraelský bezpečnostný kabinet schválil zastavenie paľby v najnovšom konflikte s radikálmi z palestínskeho pásma Gazy. Rozhodnutiu mal predchádzať silný tlak zo strany Korčoka z USA.
vianočný betlehém fotograf odfotil
nemôže sa mu postaviť. ona je rovnaká ako on. išla by sama proti sebe. už si zabudol na je divadelné tlačovky, kde prehlasovala že ak nebude matovič premierom, vláda bude šľapať ako hodinky
tato banda dezolátov sa budú držať zubami nechtami. klamstvo a zbabelosť ich spája
a heger sa tvári že nič sa nedeje, že všetko funguje ako má, že všetko je v najlepšom poriadku
Odporúčame