prajem ti aby si trpel nedostatkom vit.D aby si sa presvedčil ako ti bude. v boji s covidom je účinný na zmiernenie príznakov
prajem ti aby si trpel nedostatkom vit.D aby si sa presvedčil ako ti bude. v boji s covidom je účinný na zmiernenie príznakov
teba netrápi to, že NAĎ nenaložil s kontaminovaným odpadom v zmysle zákona ? Mohol ti ho umiestniť na pár dní pod okná obydlia, navrhni mu to, že máš v záhrade veľa miesta
Kňažka rovnako ako Kollára ani smrť na jazyku nepolpší
nový, rýchlo sa šíriaci kmeň koronavírusu zistili v Británii. čo nám k tomu povie p.krčmery
udeľovanie vínimiek z lockdownu na základe intervencií populitiských politikov je korupcia
môžeš vysvetliť aký význam má celoplošné testovanie pred lockdownom? všetci aj tak skončia v domácej karanténe, teda okrem tých slávnych výnimiek akou je lyžovačka na *Donovaloch- u mafiana Kolára-
falošný krčméry, ak má celoplošné testovanie nejaký význam tak potom je to po ukončení lockdownu. na základe negativneho testu budú ľudia z lockdownu uvoľnovaní do slobodnejšieho života. ale falošný krčméry pripustil aj testovanie pred lockdownom. to asi preto aby igorkovi zachránil kožu
Veľmi smutné, nepostaral sa o ľudí, nechal ich na pospas osudu. Ľudia zomierajú pre jeho nečinnosť . Musí pykať chriašteľ z TT
Veľmi smutné, nepostaral sa o ľudí, nechal ich na pospas osudu. Ľudia zomierajú pre jeho nečinnosť . Musí pykať tento chriašteľ
Veľmi smutné, nepostaral sa o ľudí, nechal ich na pospas osudu. Ľudia zomierajú pre jeho nečinnosť . Musí pykať tento chriašteľ
šibe novinárom tiež ako matovičovi, že tu uverejnuju jeho fb komunikáciu
a ze sme to nepočuli z úst kompy!! od začiatku hovorím, že Matovič je rafinovaná hnusoba , ktorá len klame
zatknite aj matoviča a prezidentku, oni tiež vyzývali a podporovali protesty v bielorusku
od začiatku hovorím, že Kolníková je rafinovaná hnusoba a idiot.
Načo by navrhovala, keď majú svojho diablovho advokáta už na tanieri. vyjadrujú sa akokeby bol už zvolený
To isté urobil aj Matovič:
Najskôr sa pretestoval antg.testom ktorý bol negat. a potom sa pretestoval PCR ktorý mu ZISTIL POZIT.
Lenže Matovič to zamlčal, nepovedal úplnú prVDU. hANBIL SA PRIZNAť žE Tá JEHO BOMBA JE K NIčOMU
ty si slepí že nevidíš psychickú poruchu u matoviča
chcel byť víťaz a príkladom pre ostatné štáty a pritom to celé len pobabral. Rakúsko sa poučilo na naších chybách a ušetrí zbytočne vyhodené peniaze . Vôbec to nejdú robiť tak ako nás klame Matovič. Oni nebudú robiť testovačku každé dva týždne dookola.
tento trnaVSKý BULO zbytočne z populistických pohnútok naťahoval čas a zbytočne vyhodil testy do Dunaja, účinok žiaden.
to sú tie médiá.
ešte napíšu aj: " Podobné pravidlá platili aj počas celoplošného testovania na Slovensku."
prečo nenapíšu že na Slovensku sa to robilo naopak a bez účinku? V Rakúsku ich budú testovať po lockdowne aby ich na základe negatívnych testov uvoľnovali do bežného života. Tam nebudú testovať každé dva týždne až do zlikvidovania zdravotných poisťovní
Odporúčame