niekto ho zobral. Prečo ho neodniesla polícia na preskúmanie keď ho objavila? Tí amíci sú fakt vygumovaní!!!!
niekto ho zobral. Prečo ho neodniesla polícia na preskúmanie keď ho objavila? Tí amíci sú fakt vygumovaní!!!!
Slovensko tiež získa:
Predraženú zbytočnú vojenskú techniku
PS: Amerika si na Slovensko presúva svoju vojenskú techniku a potom nám ju zbombarduje
to je prelievanie štátnyc penazí na osobné účty politikov:
amerika ponúkla úplatok 50 milionov usd
slovensko nakúpi us zbrane ktoré budú predražené o tých 50 milionov
kto čo získa:
amerika nič nestratí ale získa biznis
minister obrany získa 50 milionov do vlastneho vrecka
štát SR stratí 50 milionov
Vlado 73 tu vnáša čerstvý vánok. Ty čo tu robíš? Len moralizuješ a robíš tu dusno .
ako vždy? Vlado73 netliacha, my tu len reaxujeme a je nám celé dianie na smiech. Milujem jeho iróniu v debatách.
A ty sa zdrhni so svojou nenáviťou a zlom!!!
asi malo byť
Matovičov vagón len pribrzdila Čaputová
Magor ju má na háku, on si z nej nič nerobí
už som sa tešila že idú znížiť dane za PHM tak ako to je v Rakúsku. Tam majú lacnejšie PHM lebo jena ne nižšia daň
a tieež
Ten članok neni preto aby sa človek vyznal to je preto aby sa nepovedalo ze vláda nič nerobí
Heger požiadal verejnosť o pochopenie, pretože „sme mladá koalícia a učíme sa spolunažívať.“
Do politiky vstupujú vyzretí a skúsení ľudia.
Vy ste banda lúz a neschopákov, ktorá sa celý ivot priživovala na iných.
Celý život ste niekoho udávali.
V politike takéto nemorálne opice nemajú čo robiť
tak ako to je? Mám v tom chaos:
Kollár tvrdí že ukončil liečbu na Reverz
Riaditeľ nemocnice hovorí že ho prepúšťajú lebo jeho zdravotný stav už nevyžaduje nemocničnú starostlivosť
jeden z nich klame
tie zlatokopky mu ten pobyt v nemocnici pekne osolili.
hanba na sto rokov
čo to má na hlave? Ako keby sedel v elektrickom kresle.
neverím že bol na tom tak vážne aby bol v nemocnici mesiac. keby mu niečo bolo tak nevymýšľa sprostosti . chorí človek v nemocnici sa nezaujíma o radovanky
Eduard Heger, Július Jakab, Jaroslav Naď, Michal Šipoš , Jozef Viskupič a MAtovič to je celá polit.strana ONANO
6 členov
nemajú prostitutky vynimku v obmedzeniach?
zajtra by ho mal pred vchodom vítať rozvášnený dav. Treba obsadiť pre istotu všetky vchody , lebo zbabelci utekajú zádnými
dúfam že kollár vie o tom, že v lešení do úradu vlády a parlamentu je zákazvstupu
tam má takýto
https://vsetkoprechov.sk/wp-content/uploads/…
videla som
Odporúčame