dnes magorič, po tb s prezidentkou , oznámil že ide do karantény. považujem to za klamstvo. on potrebuje pár dní voľna na zahladenie stôp po biznise s testami. Prezidentku o tom informoval aby sa nezľakla ale aby to uhrala . ona vie ža magor nie je v karantíne


