Korčok sa vyznamenal. Je za blbca
Korčokovi neverím, je to klamár a zradca. a ešte aj ritzolez
dokopaní Ficom sa rozhodli nedobrovoľne konať vo veci Jozefa Chovanca
smutné je že Kortzok oklamal národ. dôvodom vyhostenia ruských diplomatov vôbec nebolo to ako to zdôvodňoval. On si len potreboval šplhnúť v Ameritzi
smutné je že zasa oklamali národ. dôvodom vyhostenia vôbec nebolo to ako to zdôvodňovali. Oni si len potrebovali šplhnúť v Ameritzi
Takže vyhostenie ruských diplomatov nebolo ani tak z dôvodu akejsi vraždy čečenca v Berlíne ale to bol vlez do Ameritzi slovenských služobníčkov . Vlastne to vyhostenie nebolo v rozpore s Viedenským dohovorom o diplomatických stykoch, ale malo súvis s masívnou reakciou na otravu bývalého ruského agenta (prebehlíka na britskú stranu) v anglickom meste Salisbury v roku 2018. Slovensko vyhostilo ruských diplomatov so spätnou platnosťou a Pomejo nám za to zatlieskal. My sme sa len strápnili a Pomeje sa z toho smeje. Lebo vyšetrenie otravy Škripaľa je zametené pod koberec.
Aj napriek našej aktívnej blbosti, Pomeje neprišiel na SVK.
Chlapci, Naď, Koršček a Matovič sa zbytočne tešili . NEPRIŠIEL! Možno nabudúce ak budete poslúchať. Už si vás preveril aby vedel s akými hlupákmi bude mať do roboty
vie niekto kto bude nástupca za pána Lučanského?
ten podliak mal odvahu kandidovať na prezidenta. Kto stál za nim? Bol to pašerácky gang?
Preto absolvoval služobnú cestu do MALI, asi si tam išiel vyzdvihnúť niečo čo by sa mu ako turistovi nepodarilo prepašovať, ale ako prezidentovi sa to dalo.
ty múdrosráč, to si vedel aj ty a lekvár na polici Matovič, vtedy keď to vedel Fico A Pelle.
pardon*:
tchorčok chodí po babách, od jednej ku druhej. Ten to strieda ako Fiona chlapov
podržtaška ako kollár
tchorčok chodí po babách, od jedneako Fiona chlapovj ku druhej. ten to strieda
bude, bude. už naď nakúpil gumové erektily za niekoľko milionov eur vrátane provízie pre svoju rodinu
prečo nejde korčok priamo za prezidentom SR, ktorý sa schováva za Fionu a ktorému Fiona robí maskota
Korčok by nemal vyrušovať prezidentku, ona má veľkú starosť o právnika Alexeja, s ktorým asi spolu robili koncipientsku prax
Milan Krajniak si myslí, že na individuálnom dôchodkovom strope je absolútna dohoda v koalícii-
Krajniak si myslí, to je čo povedať. Len aby sa nemýlil
vojvodkyňa Cichanovská by mala akceptovať svoju vysokú prehru a stiahnuť svojich ľudí z ulíc
Odporúčame