žije ešte?
to viem. ale on si myslí že navaľného dal otráviť fico. božinku aby ti to človek vysvetloval polopatisticky
aktivista navaľný robí svoju prácu až do posledného dychu. takí sú hysterickí fanatici
zvážajú všetkých provokatérov a aktivistov
starý kuciak si možno myslí že ho dal otráviť fico
aká nadštandartná zdravotná starostlivoť je venovaná v nemecku alkoholikovi. odteras budú zvážať alkoholikov z celého sveta do berlina
navaľný tieto inhibítory užíval dlhodobo
navaľný s manželkou to sú urvy ľudia
asi ho sťahujú do nemecka aj bytovými doplnkami
navaľný je v kome a v bielorusku je kľud, žijú si bežný život
prečo potrebujú mnohopočetné poradné tímy na každom ministerstve? Asi im chýba vlastný rozum. Takýchto múdrosráčov nám zvolili jednoduchomysliacie živočíchy
aká nadštandartná zdravotná starostlivosť sa venuje tomuto haezlovi. Stačí povedať že ma otrávili rusi a hneď ma príde lietadlo previesť do Nemecka na ošetrenie.
Odporúčame