rovnako plechový xicht ako u Kollára
rovnako plechový xicht ako u Kollára
Slovensko je prvá krajina, ktorá z uvedeného dôvodu vyhostila ruských diplomatov. To neurobilo ani Nemecko, ani Fr, ano VB.
Tomu sa hovorí AKTÍVNY BLBEC
a čo teraz bude nasledovať? Idú ich prepustiť na slobodu?
prezidenta by sme mali Dr.Gustáva Husáka a nie nejakú skládku
Božinku, no nemohol zostať socialitický systém, ktorý bol o 1000x spravodlivejší ako tento ameritzký kapitalizmus
++++++++++++ baptisti a sektári sú krvežízniví
ja fakt tomu nerozumiem. V čase revolúcie 89 na zvrhnutie socializmu boli takýto ľudia za hrdinov a teraz v čase kapitalizmu ich zatýkajú tí istí ľudia, ktorí ich v 89om velebili
aj farskú už majú?
asi zatýkajú tých, ktorí majú Magoriča za šaša
presne tak. Prokuratúra nebola spolitizovaná za Čižnára. To len vo vašich úbohých hlavičkách ste si namýšľali. Ach chúdence jednoduchí a obyčajní, všetk veria podvodníkovi Matovičovi
a teraz to ešte len začne. Banda fanatikov s plechovými tvárami ,okolo Matoviča , na Slovensku rozpúta peklo. Občan bude len čumieť
Ferdo mravec klame a svoje klamstvo zvaľuje na opozíciu
honz a dostál sú dvaja primitívy
a ten blbec a tupec Dostál nám riadi štát. Slovensko a musí červenať .
Kiska: "Nie sme v koalícii, akú by sme chceli"
Kompa: " Mne je to jedno . Hlavne že som vo vláde. Aj tak si tam každý robí čo chce "
Ako u blbých na dvore
sunu 200-300 milionov eur drístal tvoj lekvár na polici. Do kasy terba vrátiť 200-300 milionov eur, toľko koľko Matrtovič sľúbil. Ak ju za toľko nepredá, potom nech do sumy 200-300 milionov eur doplatí zo svojho belize účtu
prepáč, aký farizej? On len chce aby sa 200-300 milionov eur vrátilo do štátnej kasy. Ak to Matovič nedokáže zariadiť, potom nech odstúpi, lebo pred voľbami bohapusto klamal.
on si myslel že keď sa nakradnutých peňazí zbaví, tak mu prestane šibať.
Verím že *Matovič bude tak čestný človek, že keď tú vilu znárodní, tak peniaze z jej predaja "20, 30, sto miliónov eur pôjdu do štátnej kasy a neskončia na jeho účte na Belize. .
Odporúčame