manipulátori sa modlia len za seba. je mi z neho na vracanie ked ho vidím a počujem. hned prepínam
manipulátori sa modlia len za seba. je mi z neho na vracanie ked ho vidím a počujem. hned prepínam
to bude taká od buka do buka. Tiež som sa pozastavila prečo neinformujú o výške pokuty. sú to amatéri, plagiátori a podvodníci. čo Ti poviem
A čO MáTE vy? Blen na jazyku budete cítiť až do konca života
Matovič nastavil sviójim poslancom a vládnym partnerom ZRKADLO. Vyzliekol ich do naha. Povedal vám tým, že on o sebe vie, že je zlo v ľudskej koži, ale nedokáže sám odstúpiť. Preto to nechal na vás. Ale vy ste ho nepočúvali čo vám hovorí. Zlo zostalo v úrade premiera ! To je vaša vina, vy ste to spôsobili. On má svoje aliby, VÁS
Viete Fiona, nie ste žiadny etalon čistoty ani krásy. Mňa by funkcia prezidentky vôbec netešila keby som nemala byť prezidentkou všetkých občanov. Vy ste len taká 1/3 prezidentka a to nie je nič lichotivé. Ale Vám to stačí, lebo aj vy ste bola dosadená podvodom. Preto milujete matovičove podvody
čo to tá prezidentka zabľabotala? Fakt tomu nerozumiem
bolo to po polnoci ked bol nútení prísť do parlamentu
videla som to. Keď odchádzal Raši od kecpultu
nerozumiem, preto sa pýtam? Prečo by mal magor zberať znova podpisy keď už tú stranu od 20.11.2019 registrovanú pod názvom, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA?
Svoje ďaľšie zotrvanie v politike hádze na svedomie tých, ktorí ho podržali. Tak tu to máte vy teliatka . Jsné že by fungovalo. amatér ako amatér. Počkám si ako bude fungovať Slovensko pod vašim vedením. Zdúchnete onedlho ako zdúchol kiska
to sme ani neočakávali. Jedine mohol pod tiahou svojho svedomia odstúpiť sám
aj včera povedal niečo veľmi zlé a veľmi škaredé rašimu. samozrejme mimo mikrofon
aj včera povedal mimo mikrofon rašimu. Sedel tam chvílku ale tie pohľady vraha, ktoré hádzal na Erika Tomáša, R.Rašiho a Pellegriniho boli veľavravné o tom aký je to zlý človek. Zlý človek myslím so všetkými druhmi zla , aj s tým najväčším.
matoviča vyprodukovali médiá. Aj kuciak je zodpovedný za matoviča. Posielam mu veľké ďakujem .
Hanbite sa všetci jeho podporovatelia!
mal by uhradiť štátu podvodom nadobudnuté vzdelanie
Odporúčame