Poučenia zo súčasnej krízy: Mať jednotný cieľ, kde chceme byť o 4 roky a potom o ďaľšie 4 roky
Zvoliť si takých zástupcov ľudu, ktorý tento cieľ budú napľńať. Je to celé o zodpovednosti a slušnosti / ale tej skutočnej/ každého z nás
Poučenia zo súčasnej krízy: Mať jednotný cieľ, kde chceme byť o 4 roky a potom o ďaľšie 4 roky
Zvoliť si takých zástupcov ľudu, ktorý tento cieľ budú napľńať. Je to celé o zodpovednosti a slušnosti / ale tej skutočnej/ každého z nás
uff, to je ťažká téma na moje pochopenie. Film si určite pozriem. Len jedno ne´dokážem pochopiť, kto s nami takto manipuluje? Sú to tie krajiny, kde sa národ od narodenia neočkuje?
Možno to neočkovanie má vplyv na ich dlhovekosť vid rakusko, nemecko
odborníci hovoria niečo iné! Vírus do Číny bol donesený a nakazil obyvateľov Číny. Koho teraz budeš urážať, obviňovať, ?
Mohli sme my len pekne zostať za tou železnou oponou. Tento problém by sme nepocítili.
prepáč, že do toho vstupujem. Ale tiež nerozumiem. Chceš nám povedať že v prípade fašizmu a nacizmu budú očkovaní ľudia považovaí za menejcenných a preto pojdu do koncentraku? To vyberajú ľudí podľa tho?
každý den sa strieajú. každý den vozia auta opatrovateľky Ich je veľa
to musia byť veľmi ctení hostia, ked je o nich tak postarané
„Miesto je prichystané pre to, aby tu obyčajní ľudia strávili v čo najpríjemnejšom prostredí dobu povinnej karantény."
Ako k tomu prídu tí z Gabčíkova, kde už je porozbíjaný nábytok v izbách?
Matýsek nás stiahne ku dnu. ale pred tým stihne všetko rozkradnéť
ide tam dať vytrhať parkety a zničiť zariadenie. Po Matýskovi potopa!
v čase nákazy ich vozil z mesta do mesta, a šírili nákazu
Vážení, nie je to celé zinscenované k tomu aby mohla Veľká Brit. odísť z EU so splnenými ich požiadavkami na odstup? Pod rúškom covid19 býva najväčšia tma. Počas karantény a obmedzení sa najlepšie kradne.
Už nikto nikomu nedokáže že kupoval predražene / teda až na Matoviča, ten ano/ a bral úplatky a provízie
celkom živo si dokážem predstaviť Krajčíra vo fašistickej uniforme. Taký aktívny a poslušný ....
s tou amerikou trochu opatrnejšie. im počet nákazy začal rapidne narastať a teraz začne rapidne narastať úmrtnosť
Prečo Únia Romov neosúdila zneužívanie Romov Kiskom v predvolebnom období? Ako si Únia romov plní svoje úlohy ? Nemala by na romov vplývať vzdelávacím spôsobom?
alebo KISKA! KISKA! KISKA! náš vajda
:)))))))))))))))))) kto druhému jamu kope sám do .... spadne
Odporúčame