Životnú úroveň Smer nemá záujem a nemá ako zvýšiť, pretože sa tu stále kradne a bude kradnúť, vládnu nám tu stále tí istí oligoši, zdravotrníctvo padá stále viac a viac na hubu, ľudia opúšťajú svoje rodiny a chodia si zarábať do zahraničia podradnou prácou, životná úroveň sa zvyšuje akurát tak zmanipulovanými grafmi a vymyslenými štatistikami. Fico alebo opozícia (disponuje vôbec nejakým plánom okrem sebeckých chúťok?!!!), od všetkých dostanete, milí voliči, po voľbách opäť poriadny kop do...

